Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöt ki lehet heréltetni?

A hörcsögöt ki lehet heréltetni?

Figyelt kérdés

A lány hörim mellé vennék egy fiút, de nem akarom, h legyenek kishörik :S

SEGÍTSETEK!


2010. júl. 18. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mért nem olvasol utána a hörcsögtartásnak? A hörcsög magányos állat, nem a másik hörcsög szórakoztatja, hanem a berendezés, játékok, amiket veszel neki, persze több pénzért, mint amennyibe egy hörcsög kerül.
2010. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
o.o' aszta kössz
2010. júl. 18. 18:55
 13/16 anonim ***** válasza:

Am az enyém ketrecben van, és állandóan mászkál. Olyan kis sportos. A játékok sokat segítenek. De egy papírtörlős gurigával is annyit szenvednek. Én abból csináltam alagútrendszert.olcsóbb mint a bolti. :) És ezt rágicsálhatják is.

Második voltam.

2010. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Thanks!!!!
2010. júl. 19. 11:54
 15/16 Toppancs ***** válasza:

Nem hiszem hogy ki lehet heréltetni a hörcsögöket.

Ha lehet akkor nem biztos hogy túlélik.

Szerintem ne csináld!

2010. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögtartásról tényleg nem ártana olvasnod egy kicsit. A hörcsögök nem bírják egymás, akkor sem ha különböző neműek, csak párosodnak és utána vége is a barátságnak. Ennyire bírják csak egymást. Vegyél neki csöveket meg kereket meg mindent amin mászkálhat, na azt szeretni fogja.
2010. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!