Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok hörcsöglabdát venni...

Hol tudok hörcsöglabdát venni 1000ft alatt bátonyterenye környékén?

Figyelt kérdés
ez nagyon fontos min denképen válaszolj!!!!!
2010. júl. 19. 23:57
1 2
 11/15 Toppancs ***** válasza:

Szandra- Diesel:

Tudod, mókuskeréknek és ennek a gömbnek egyáltalán semmi köze egymáshoz!!!!!

És persze nagyon tudja irányítani amikor állandóan neki megy a falnak!!!!!!

Én is kaptam ilyen gömböt régebben, szerencsétlen hörcsögöm teljesen ki volt készülve!!! Rögtön ki is vágtam a kukába!:((((

De neked úgy látszik hiába magyaráz az ember te úgy is nyomod a saját ostoba elméletedet erről a gömbről!:(

De ha nem állatkínzás akkor az állatvédelmi alapítványok miért akarják betiltani?!

2010. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Toppancs ***** válasza:
Ja és az emberek honnan tudják hogy imádják a hörcsögök?! Értenek a nyelvükön? Biztos a hörcsik mondták neki mennyire imádják!!!!!!!!!!!!!!:( ha-ha
2010. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szandra-Diesel ***** válasza:

Te is ugyan azt szajkózod, és te sem értesz a nyelvükön. De pont úgy ahogy te láttad, hogy nem tesz neki jót a labda, én azt látom hogy nincs következménye.

És tudod miért lenne ésszerű ha betiltanák? Mert ha benne van felejtve, akkor pusztulásra ítélt az állat! De, aki szereti és kicsit is felelősség teljes gazda ilyet nem követ el.

Miért lenne teljesen más mint a kerék? Egy dologban, maga szabályozza, de az enyém órákon át hajtja a mókuskereket úgy hogy, kijön belőle igaz, megáll a kerék előtt, majd visszaugrik azonnal. A labdával is ugyan ez van, teper benne, megáll MOSAKSZIK, majd teker tovább. Nincs rosszul, szellőzik rendesen, és akkor áll meg amikor akar. Nincs felügyelet nélkül hagyva, az időt MÉREM!

És igen megesik, hogy neki megy a falnak, de ez is inkább az első napon történt, pár napja határozottan úgy látom marha jól navigálja, kanyarodik és az ütközések száma nagyon kevés. Elhiszem, hogy a tied például nem komálta. Nem vitatom, hogy neked nem voltak jó tapasztalataid, de te sem tudod felfogni, amit én mondok, az enyém le sem szarja, hogy éppen miben rohangál csak mehessen. Te nem tartod jó néven, elfogadom, de egyre többet olvasok a topikok között és találtam jó néhány kérdést, ami asszem túlmegy minden határon, ezek mellett eltörpül, hogy kiveszem a gömbbe futkározni, és szerencsés az állat, hogy nálam kötött ki... Úgy gondolom tovább vitatkoznunk tényleg felesleges. Két különböző tapasztalatunk van, én nem azért szajkózom ezt, mert marhára viccesnek találom, ha szenved az állat. Pont azért szajkózom mert nálam bevált, ettől függetlenül te rám akarod varrni, hogy kínzom az állatomat. Mindezt anélkül teszed, hogy látnál bármit is abból, hogy viselkedik az én hörcsögöm. Úgyhogy úgy gondolom holt téma, én be is fejeztem...

2010. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Toppancs ***** válasza:

Szandra-Diesel:

Én csak azt mondtam hogy SZERINTEM állatkínzás (meg az állatvédők szerint is), a te véleményed a te dolgod.

Nem én kezdtem el vitatkozni hogy a hörcsögök mennyire ˝imádják˝, meg hogy nem állatkínzást.

Én csak elmondtam a véleményem ahogy te és mások is elmondták. NEM CSIPKELŐDÉSNEK ÉS VESZEKEDÉSNEK SZÁNTAM!:)

Én még mindig azt mondom hogy állatkínzás ahogy sokan mások, de vannak akik szeretik,úgy mint te!!!!!!!

2010. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mivel a közelben nem igazán van fresnapf ezért kisterenyén a 21es főut mellett (ózdi utelág.-buszmegtől 3percre) van egy ilyen bolt,illetve 2,mind 2 irányba.
2010. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!