Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS, a hörim nem tud pisilni!?

SOS, a hörim nem tud pisilni!?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek tanácstalan vagyok.Hogy tudok rajta segíteni?Előre is köszönöm!
2010. júl. 20. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbál, de nem tud?? Vidd el orvoshoz, fogalmam sincs hörcsögöknél létezik-e hólyaggyulladás, de ha netán az van neki, akkor orvosra van szüksége.
2010. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még nem végeztél el álatorvosi egyetemet. Ha nem, akkor inkább egy állatorvoshoz vidd.
2010. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
adjál neki inni...amúgy honnét tudod, hogy nem tud pisilni, egész nap sasolod?
2010. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Beduzzadtak a heréi,és a hasa megkeményedett,láthatólag rosszul érzi magát,ha benyúlok hozzá támad.

Az első két diagnózis az embereknél is előfordul.És az embereknél ha ezek a panaszok,akkor az már biztos,hogy pisilni sem tud.

Amúgy meg nem "sasolom" egész nap,de amikor pisilt,mindíg egy helyre járt és azon meglátszott a forgácson,nedves volt,és volt illata is.

Nos most se nem nedves,se nem illatos,érintetlen.

-------------------------------------------------

Elvittem orvoshoz,írt neki valami cseppet amit az itatójába kellett betennem.Remélhetőleg javúl.

2010. júl. 20. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Reméljük nem vesebetegség.
2010. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megkérdezed.De sajnos azt mondta,hogy a veséivel van gond,de ha kezelem a cseppekkel,és beviszem 2 hetente a doktorhoz kezelésre(nem tudom milyen kezelés,de injekciózta)

Hála Istennek kedves doktorúrat fogtunk ki,mert a 2 hetenti kezelésért nem sokat kér.

Reméljük rendbe jön a család kiskedvence,mert 2 éves vettem,és nagyon nagyon hiányozna.=(

2010. júl. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!