Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet venni csuklyás...

Hol lehet venni csuklyás patkányt?

Figyelt kérdés
már voltam a westendes állatkereskedésben, az árkádban, europarkban , meg egy másikban is és sehol nincs !!!!!
2010. júl. 21. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link] patkány


[link]


[link]

2010. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem olyan rég láttam az eurocenterben az alpha zoo-ban. De amúgy a felsorolt helyeken lehet venni általában, a Duna Plázában is szoktam látni.

Amúgy szerintem nézz körül expresszen sokaknál születnek kispatik, és lehet hogy van egy alom amelyik épp gazdára vár, csak meg kell keresni, ill. itt is felteheted kérdésként, hogy nincs e valakinek eladó csuklyás patija, jobb is magánszemélytől venni, mert az állatkereskedésben elég nagy az esély a beltenyészetre, idegrendszeri betegségekre...

2010. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem ne kereskedésből vegyél! próbálj meg találni olyat aki tenyészti vag akinek most születtek!
2010. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy akkor ne egy akármilyen kereskedésben vegyél mert:

nagy eséllyel beteg állatot fogsz hazavinni, talán már vemhesen, a korát sem tudják pontosan megmondani, sokszor a nemét is eltévesztik, ezek az állatok félnek az embertől.


pesten vannak bőven tenyésztők akiktől egészséges és kézhez szokott picúrokat szerezhetsz, kereskedésből hozott patkány kb. sosem lesz barátságos veled. tudom, próbálkozom velük de még 4 hónap után sem mernek barátkozni velem.

[link] - itt érdeklődj szerintem.

2010. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!