Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy csuklyás patkány...

Szeretnék egy csuklyás patkányt. Hogy beszéljem meg anyuval?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szeretnék már hónapok óta egy csuklyás patkányt, jól átgondoltam már mindent elolvastam róluk, de nem tudom, hogy mondjam el anyunak, hogy mit is szeretnék venni. Már rengeteg állatom volt, most is van 1 nimfapapagájom és egy macskám…még rágcsálóm soha nem volt, ugyanis anyu fél tőlük, így ha mondanám neki, hogy szeretnék egy patkányt a válasz, ahogy ismerem anyut, tuti hogy „NEM” lenne. Viszont már mutattam Anyunak videókat,(de azt nem mondtam, hogy szeretnék egyet) és azt mondta hogy aranyosak. Mindent saját pénzből vennék. Tudom, hogy már volt több ilyen kérdés, de lécci segítsetek! Patkányosok, vagy akinek van/volt valamilyen rágcsálója, Ti hogy beszéltétek meg a szüleitekkel, vagy hogy beszéltétek rá Őket?

15/L


2011. febr. 6. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

-Szia anya!

-Szia kislányom mi a helyzet?

-Szeretnék egy csuklyás patkányt!

2011. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:

Szia!

Ha mindent elolvastál volna róluk, akkor tudhatnád, hogy patkányt nem szabad egyedül tartani. Két azonos neműt kell venni legalább. De ha anyukád ennyire fél a rágcsálóktól, akkor lehet, hogy nem a patkány a legjobb kezdés anyu megneveléséhez, mert a patkánynak még az átlag rágcsálónál is rosszabb híre van. Kezdjél inkább egy törpehörcsöggel, vagy két egérkével. Mindezt úgy tanácsolom neked, hogy 5 patkányom van, imádom őket, és soha nem cserélném le őket hörcsögökre vagy egerekre.

2011. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!