Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudom, tudom hogy sok ilyen...

Tudom, tudom hogy sok ilyen kérdés van de szerintetek melyik rágcsálót tartsam?

Figyelt kérdés

ez kb 1hónap múlva fog bekövetkezni a pénzem meglenne rá.amik közül nem tudok dönteni:aranyhörcsög (most van 3 dzsungim) vagy afrikai fehérhasú törpesün..2 állat ki van lőve a listáról:tengerimalac (azok most vannak kisállatkereskedésből és enni adni is alig lehet enni adni nekik mert harapnak pedig sokat foglalkozom velük ._.)és a nyuszi (szeretném de a szüleim nem engedik/nagyon nagy a helyigénye)esetleg ha tudtok még valami kisállatot mondani megköszönöm :D

ui:bocsi h hosszú lett :'D



2016. aug. 23. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
¿fehér egér, patkány?
2016. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a patkányra is gondoltam de félek hogy nagyon sok gond lesz azzal hogy kettő kell :/ vagy még a törpenyuszi az ami nagyon megfűzve anyumat de szóba jöhet c:

a fehér egér tartásáról tudsz valamit mondani?:D

2016. aug. 23. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem a süni jó ötlet. :) ha van rá pénzed azt tarts szerintem
2016. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban volt fehéregerünk, arra emlékszem, h forgács kellett alá, amit hetente asszem 1x v 2x kellett cserélni, wcpapír gurigákat raktunk be nekik, ahová szerettek bemenni, meg szétrágták pár nap alatt, enni szárazkenyeret, sajtot, magvakat v gyümiket kaptak. 2esével tartottuk őket.
2016. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Még jöhetnek
2016. aug. 23. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Süni viszont drága. Azt azért nem ajánlom. Hörcsög (bármilyen fajtájú) pedig nem fog téged szeretni, maximum a hasa miatt, de hozzád bújni akkor sem fog. Ennek ellenére nagyon aranyos. Nyulat én kertbe ajánlom, nekünk is volt, imádni valóak. Patkányt én biztos nem tartanék, kiráz tőlük a hideg. Egeret sem annyira, mert persze, aranyosak, de egyszer hozzánk beszökött egy anya, és két gyermeke... Hát, nagyon jó volt...
2016. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a patkányból úgy a nyusziból is kettő kell, mivel társas lények. Az igaz, hogy a süni drága, de csak egyszer kell megvenni, nyilván utána is lesznek "alapköltségek" (kaja, vitaminok stb...), viszont ő elvan egyedül.
2016. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hörcsög is egyedül él. Esetleg vehetsz robovszkit ( az EGYETLEN társas hörcsög faj) tenyésztőtől természetesen.
2016. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Katalinkaszáljel válasza:
Nyulat, hörcsögöt, sünit ajánlom. A nyuszinak tényleg nagy a helyigénye, de aranyos, és lehet egyedül tartani, viszont nagyon nagy a helyigénye. A hörcsög aranyos, hozzád bújik, az enyém például mindig amikor kivesszük, akkor begombócozik mellém. ☺ Ő például nekem úgy hogy új volt mindeni, 17ezerbe került. A süni is aranyos, tényleg kicsit drága, meg nem lehet simogatni a tüskéi miatt, de barátnőm a sünit is nagyon szereti.
2018. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!