Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sün elleni praktikák?

Sün elleni praktikák?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy a sünik állandóan atjonnek a szomszédból a keritesen. Nekünk van egy kutyánk aki egész éjjel ezek miatt ugat. (amíg ki nem viszem a sünit a telekrol). nagyon zavaró, a szomszédok is szóltak már az egész éjjeli ugatas miatt. Tudtok valami tippet amivel távol tudom őket tartani? A kutya szőre/szaga / ugatasa ezek szerint nem riasztja el őket. Előre is köszönöm
2020. máj. 4. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Kutyáttalan az a kínzóeszköz!

A kutyudat dícsérd meg, dolgozik.

A megoldás: olyan falat kell 50cm magasan húzni amit a süni nem tud átmászni. Ezt lehet éppen lécekből, teljesen egymás mellé, de jobb a téglafal, vagy ha van akkor hullámpala, horganyzott lemez.


csirkehálót nem javaslok, azon átlát a kutya a süni meg ott fog lófrálni fel-le és ugyanúgy ugatni fog.

2020. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán odateszel a kerítéshez valamit amin nem tud átmászni. Nem kell magas. A 30 cm mély sáncból én pl ki kellet vegyem a sünit, mert nem tudott kimászni.
2020. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám de macskákkal. Telepítettem egy forgó öntözőfejet a kert közepére, elektromos csappal, amit távolról be tudtam kapcsolni. Az örjöngő kutyám, a bakzó macskák azonnal elkussoltak ha beindítottam. Egy hét után megtanulták hogy mindent csendben csináljanak ha nem akarnak elázni. Talán olcsóbb mint a sünbiztos kerítés de nem tudom a sünt mennyire zavarja ha lelocsolják.
2020. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉSSS megtudtuk hogyan kell élvebegyűjtő sünicsapdát gyártani! Ha szerencsénk van megeszi az arra tévedő meztelen csigákat, merthogy repülni azok sem tudnak.
2020. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!