Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lapocka fájdalom elleni...

Lapocka fájdalom elleni praktikák?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi :)

2019. aug. 29. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, miért fáj a lapockád. Írj le minden részletet.
2019. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerem egy bevált praktikát. Mivel ez nyakcsigolya probléma, felkeresel egy JÓ csontkovácsot, az rendbe hozza.
2019. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.Valóban nem írtam,igazából azért nem fejtettem ki mert én sem tudom az okát.Sport nemhiszem hogy okozhatta, hiszen mindent úgy csináltam ahogyan eddig,és sosem merült fel problémám, de nagyon köszönöm a válaszod,sajnos nemtudom az okát. :( Esetleg még annyit tudnék rolla írni, hogy csak egy pontban fáj mindig, gyakran -tudom fura-zsibbadás kíséri, majd fájdalom.

2.Köszönöm csontkovácsra nem is gondoltam!

Mindkettőtöknek megy a zöld kéz! :)

2019. aug. 29. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Azert mert gyenge. Meg kell erősitteni. Szedhetsz magneb6ot vagy calciumo d vitamint. Az segitt valamit meg többvíz.
2019. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,megfogadom. Ha valaki tud még tanácsot adni szívesen fogadom! :)
2019. aug. 29. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne keress fel csontkovácsot, magyarországon nincs is csontkovács képzés, jóeséllyel kókler lenne.

Tudom, hogy nem rudod az okot, de több részletből esetleg kiderülne. Mire fokozódik, mikor fáj leginkább, hol fáj pontosan (határozd meg valahogyan, akár képen berajzolva egy random google-s emberkén).

2019. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Leginkább a bal kezem mozgatása közben fáj, és akkor fokozódik ez a fájdalom ha nem csak mozgatom a kezem hanem csinálok is vele valamit,itt például pakolásra, mosogatásra stb. gondolok.
2019. aug. 30. 14:31
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt a képet találtam, a piros rész a lényeges.

2019. aug. 30. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Életkor? Feltudod emelni a füled mellé a karod a fájós oldalon?
2019. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

20

Igen feltudom :)

2019. szept. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!