Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ehet rendszeresen almát a...

Ehet rendszeresen almát a hörcsög?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a hörcsögök ehetnek almát,de ha én táp helyett azt adok neki minden második nap az árthat neki?

2020. jún. 30. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
#10 És persze a többi élőlény sem bírja ki.
2020. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
#8, Nem lesz cukor beteg! Nekem 10 éve van hörcsögöm és volt olyan hogy kb. Egy hétig csak almát kapott kiegészítésként, és még se lett cukorbeteg egy se. És mindegyik hosszú életű volt. #7 vagyok
2020. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Az nem baj ha kap, illetve ha átmenetileg éppen sokat, de azért jobb ha változatosan eteted gyümölccsel, zöldséggel.


Nem hinném hogy az almától lesz cukorbeteg egy hörcsög, inkább attól ha a magkeveréke rossz minőségű, cukorral, színes szarokkal teli, gyakran kap ilyen egészségtelen mézes rágcsákat és még gyümölcsből is sokat kap. Ez azért elég extrém eset.

Plusz a cukorbetegség nem olyan mint egy varázslat hogy egyszer csak űgy feltűnik. Hosszú folyamat, ha 6-8 hónapig heti 7etetésből 5x magas cukortartalmú ételt kap, az teljesen más mintha egy hétig éppen most csak alma van


Btw valaki el tudná nekem magyarázni, honnan lehet tudni hogy egy hörcsög cukor beteg? Nagy mennyiségű vízfogyasztás, ennyi? Ez önmagában azért egyedi jellegzetesség is lehet.

2020. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Onnan, hogy A hörcsög folyton csak eszik és pisil. A szemei homályosak. Nem csak rossz napja van, hanem egészen biztosan beteg.
2020. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem találkozik a természetes élőhelyén egy adott étellel, akkor az nyilván nem jó neki. Miért kell lehurrogni azt aki segítségképp elmondja a véleményét? Azért mert valamit régen úgy csináltatok, nem jelenti, hogy nem lehet jobban. Manapság sokkal több a lehetőség tájékozódni.

Itt sok hasznos infot találsz:

[link]

2020. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
+ fehérje pl fogod a kis tojást és egy icipizit odaadsz neki 😁
2020. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!