Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális egy nyúlnál, hogy...

Normális egy nyúlnál, hogy csak négy kicsinye született?

Figyelt kérdés
Most születtek kisnyulaink, de csak négyen vannak. Az anya és az apa is tenyészérett már , de aggódom , hogy valami baja lehet az anyának. Most vannak először kicsinyei.
2010. aug. 5. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez nem baj, nem kell aggónod. A négy az egy általános alomszám, mondjuk az én nyuszim harmadjára szült 4 kicsit, először 2, másodjára 3 kölyök volt. A te eseted ezek szerint jó. És gratulálok a nyuszikhoz!
2010. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnem feltétlen szülnek 6-7 kicsit.

Nálunk szerencsére nem volt ilyen ,sosem voltak kölykei,ivartalanított lány nyuszi.

2010. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és köszi! :)
2010. aug. 5. 21:39
 4/8 anonim válasza:
100%
az teljesen normális,az én nyulam is 4 kölyköt hozott a világra első alkalomkor,utána már 9-et:)
2010. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a mi nyulunk elso alkallommal is 12 nyuszit szult de abbol harom elpusztult .de szerintem ha a nyulad nem viselkedik furcsan es rendesen eszik,iszik akkor semmi baja csak most negy nyuszija szuletett.majd kovetkezore tobb lesz.
2010. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod teljesen normális hogy csak ennyi kicsi van. A mi nyuszink első almában csak 2 kicsi született :P
2010. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy normális-e az fajfüggő. A tizenkettes almok a házi és óriás nyulakra jellemzőek. Ha a nyuszid nagy(több mint 2 kg) akk ez nagyon kevés:(. Ha viszont törpe nyuszid van, akkor normális. Nálam 5,4 és 8 kisnyula született egy törpicseknek:D.

Remélem segítettem:)

2010. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, úgy látszik, még álmos vagyok, első nekifutásra úgy olvastan, hogy 5,4 nyuszitok született :=)


Amúgy Kedves Kérdező, ha a nyuszid amúgy jól néz ki, normálisan viselkedik, nem levert, jól eszik, akkor nincs semmi baj. A kistestű nyuszik sokszor szülnek kevés nyuszkót.

2010. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!