Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha sikerült élvefogó csapdával...

Ha sikerült élvefogó csapdával megfogni egy egeret, de közben mégis megszökött a lakásban, akkor vajon később vissza mer menni majd a csapdába ha újra kitesszük?

Figyelt kérdés
Bénáztunk egy sort, és megszökött. Vajon sikerülhet elkapni még egyszer? :/ van akinek van ebben tapasztalata?

2020. szept. 8. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kizárt, hogy újra megfogjátok vele. Okos, értelmes állat.
2020. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Off: Az elfogott élő egereknek mi a sorsa nálatok?
2020. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
vegyél normális csapdát
2020. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Egerésző macska megoldja a problémád. Kérj kölcsön egyet.
2020. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
On: Ha nagyon nincs mi mást ennie, és/vagy nagyon csábító illatú a csalétek, akkor simmán újra belemehet.
2020. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan úgy belemegy, ahhoz hogy megtanulja kell vagy 3-4 alkalom.
2020. szept. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Egyelőre nem ment bele, de rakok majd be neki mandulát vagy diót és remélem az becsalogatja.

Hát nálunk úgy tűnik ez az 1 van, remélem, panel első emeletén lakunk, fogalmam sincs hogy jutott be. Elengedjük a szabadban valószínűleg. De nagy rágcsálószerető vagyok, volt már degum, hörcsögöm, és jelenleg is van tengeri malacom. Bevallom meg akartam tartani xD de a ketrec rácsán amibe betettük, simán átfért és eliszkolt. Közben át is gondoltam, és talán nem túl jó ötlet amúgy se megtartani.

2020. szept. 9. 08:47
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Hogy jut fel panel 1. emeletére??? Mi 10. Emeleten lakunk és most szeretnénk egy egér családot kilakoltatni magunktól és nem ez az első alkalom, hogy egér van nálunk. Itt a házban senkinél nem volt egér csak a 10. emeleti lakóknál.
2020. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat hihetetlen komolyan! En elotte ilyenrol nem is hallottam! Bar mikor megszokott csak neztem milyen furge, mekkorakat ugrik! Es Ti hogy vettetek eszre hogy vannak Nalatok?
2020. szept. 9. 13:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka tévéztünk a nappaliban és a kanapé mögül kifutott egy, hát mondom biztos csak álmos vagyok és hallucinálok, erre egyszer csak kidugja a fotel alól a fejét. Imádnivalóak egyébként de nem szeretnénk velük együtt élni :D Aztán megyek ki a konyhába és ott volt még 2. Másnap hajnalban az egyik bele esett a mosogatóba és rádobott apu egy rongyot amitől nagyon megijedt és sírt de csak megfogta és levitte elengedni. Ezután 1 hétig nem láttunk egyet sem, ürüléket sem. Gondolom hallották a sírást és elmenekültek, vagy elmentek megkeresni a társukat. De most visszajöttek hála istennek. Mi is élvefogó csapdát vettünk de eddig még semmi. Amikor először voltak nálunk akkor ragasztós csapdát raktunk le de az nem volt túl humánus módszer és nem akarjuk bántani őket tulajdonképp.
2020. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!