Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha sikerült élvefogó csapdával...

Ha sikerült élvefogó csapdával megfogni egy egeret, de közben mégis megszökött a lakásban, akkor vajon később vissza mer menni majd a csapdába ha újra kitesszük?

Figyelt kérdés
Bénáztunk egy sort, és megszökött. Vajon sikerülhet elkapni még egyszer? :/ van akinek van ebben tapasztalata?

2020. szept. 8. 22:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hat durva hogy egy egesz csalad van Nalatok! Nekem ugy sikerult elkapni hogy a pevekre ragasztopisztollyal ragasztottam par szotyit. Elotte siman kiszedte a szotyikat ugy hogy nem kapta el a csapda xD

Ma sikerult elkapnunk :) nem tudtam hol van ezert kiraktam a lakas tobb pontjara 2-2 db szotyit. Ez alapjan jart a konyhaban, foleg ott, es hajnalban a szobaban is. A csapdat is kitettem, de a szobaba, az mar kint volt egy ideje. Azt el is felejtettem megnezni. Csak azutan neztem meg miutan lattam reggel hogy elvitt innen is egy szotyit. Es benne van a picurka :))

2020. szept. 11. 06:57
 12/12 A kérdező kommentje:
Jaj nem pevek hanem pecek bocsi xD csak nem aludtam sokat
2020. szept. 11. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!