Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Érdemes venni 1 db hörcsögöt?...

Érdemes venni 1 db hörcsögöt? (8 éves lányom születésapjára)

Figyelt kérdés
Nem tudom meddig élnek ezek a kis apróságok,a neten sokféle videó vana hörcsögtartásról..Olyan hörcsifajta van amelyik nem "harap"???:D Én rettegek...:D a rágcsálóktól!DE a gyermekem kedvéért...bármit bevállalok:D
2010. aug. 6. 20:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Elélnek 3-4 évig is simán,ha jól van tartva.Aranyhörcsög egyedül el van,lehet babusgatni is,munkatársam kisfiának(most megy 1-be)is van egy picurka hörije.Én azt ajánlom.Dzsungária törpehörcsög is aranyos,de abból nem szabad 1-et venni,mert olyan kis szaladgálós,társaságvágyós kis állatka.Ha bemész egy kisállat kereskedésbe akkor ott majd felvilágosítanak mindenről.Velünk így volt tengerimali ügyben:)
2010. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy hörcsögöt egyedül, legalábbis külön ketrecben kell tartani, szóval érdemes 1-et venni. Annyiban igaza van az elsőnek, hogy neked lesz vele a legtöbb gondod. :D Jó hörizést
2010. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja,és sok sikert a vásárlásnál,és remélem majd örül a kislány a hörinek:D
2010. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


8 éves gyermeknek nem hiszem, hogy vennék olyan állatot, aminek a gondozását elvárom tőle. Sokkal jobb úgy rászoktatni a gyerkőcöt az ilyesmire, ha látja, anya-apa hogyan gondoskodik a kisállatokról, abba időnként besegít...

A hrcsög ráadásul érzékeny, törékeny állat, a gyermeki kezekben sokszor igen korai halálukat lelik... Aminek ugye sírás lesz a vége.


Szerintem olyan állatot vegyetek, amit Te is szívesen gondozol, ami tetszik neked is, így a kislányoddal együtt lelhetitek örömötöket benne.

2010. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mível 3 lányom van...És az,hogy rám marad a hörcsög gondozása az is az ÉN dolgom..mível anya vagyok!DE persze előtte a felelősségtudatra megpróbálom rávezetni,hogy ha kéri ezt a kis állatot ...bizony gondoznia is kell!
2010. aug. 6. 21:13
 6/8 A kérdező kommentje:

Van 2 kutyám..sajnos többet nem tudok befogadni....és azért gondoltam a hörcsögre!..NAgytudásu ..aszszem én is ...gyengén fogalmaztam...:S

Az értelmes válaszokat köszönöm szépen:)

2010. aug. 6. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A kutya miért nem jó?Gondozhatná ő egy ideig!
2010. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
HAgyd már abba:D
2010. aug. 6. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!