Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen hörcsög lenne az...

Milyen hörcsög lenne az ideális számomra?

Figyelt kérdés
Már gondolkodom egy ideje hogy szeretnék egy rágcsálót és anyukám csak a hörit engedi, nézegettem cikkeket meg mindent különb fajtákról és nekem nagyon tetszik a dzsungáriai hörcsög de azt olvastam nagyon harapósak. Olyat szeretnék amelyiket lehet simizni nem harap és kíváncsi. Ti mit ajánlanátok?

2020. szept. 20. 08:17
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
29es nyugi minden választ elolvasok. Amúgy anyukám a dzunginak örülne mert nem akar nagy állatot. Első sorba azért nem tengeri malac om lessz mert az túl nagy így valami pici höri kell. Ámúgy ez inkább attól függ hogy melyik lesz a legkíváncsibb felém. De majd küldök képet a hörcsögimádók Facebook csopiba abba aki benne van majd megnézheti. Hétvégén megyünk választani.( remélhetőleg) <3
2020. szept. 22. 19:11
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Hova mentek választani? Leírtuk, hogy honnan érdemes állatot hozni. Tenyésztőnél és a mentésnél ez nem így működik, hogy "megyünk választani". Komolyan nem értem, MIÉRT kell a pénzetekkel további állatok szenvedését támogatni?! 😢🙄
2020. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nem tudunk máshonnan venni! Nem él ilyen ember és nem akarjuk az egész országot átutazni egy hörcsögért.
2020. szept. 24. 14:02
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

A mentéstől, illetve tenyésztőktöl tudsz venni.


Telekocsival "elpostázzák" neked a hörcsit.

2020. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm nem rég kapott dzsungáriait.

Nem harap nagyon CUKI.

2020. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!