Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot válasszak?

Milyen kisállatot válasszak?

Figyelt kérdés

Volt dzsungihörim, de annyira keveset él, gondolkodtam az aranyhörin, de az se sokkal jobb. Imádtam, mert olyan kis cuncimókus, egy kis gombóc és a gombszemei, meg a pici fülecskéi és a cuki kis hangja 💓

Az egér meg a patkány ijesztő a hosszú, fura farka miatt:/ Az ő "cuki változatuk" számomra a hörcsög és a tengerimalac(kb ugyanolyanok, csak gömböcebbek és farok nélküliek:D). Vigyáztam pár napot egy ismerősöm tengerimalacaira, amíg távol volt, és nagyon megszerettem őket ez idő alatt. Szóval a tengerimalac, ami most a legközelebb áll a szívemhez. Viszont gondolatba jött még a degu, a csincsilla és a törpesüni, olyan kis különlegesek számomra. Róluk nem sokat tudok, de ha úgy van jobban utánuk olvasok majd. Más ötletetek van? Esetleg tapasztalatok a fentebb említett jószágokkal(malacka, degu, csini, törpesüni)?

Bármi segítségért hálás zöld kezet adok💚



2020. szept. 20. 23:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Okés :)
2020. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A www.ragcsalomentes.hu, kiket mentünk oldal alján el tudod olvasni a fajok igényeit. A tengerimalac, degu, csincsilla társas állatok. Fűevők, tehát nagyon sok mindenre oda kell figyelni, bármelyiket választod.
2020. szept. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudom, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2020. szept. 21. 08:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Csincsillának legalább egy 80×80×100as ketrec kell több emelettel és még így is ki kell engedni őket minden nap 1-2 órára.

Minimum 2 kell belőle.

Nehezebben szelídülnek, nem az a folyton simogatni való állat.

Az én csineim 1-1,2 kg körül vannak.

Nem sokkal nagyobbak a tengerimalacoknál.

A tengerimalacnak egy 100×50×50 a minimum ketrec és 2kell belole.

Mivel evvel már van egy kis tapasztalatod én ezt ajánlom.

Süni éjszakai állat így nappal alszik.

Meglehet fogni ha megbízik benned akkor nem szúr.

Nekem volt én nem annyira szerettem mivel inkább amolyan díszállat így játszani nem lehet vele.

2020. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!