Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög napokig kaja nélkül?

Hörcsög napokig kaja nélkül?

Figyelt kérdés
Egyenlőre csak elméleti kérdés. Mondjuk 2 éjszakára itt lehetne hagyni egy hörcsögöt mondjuk egy tál maggal, bio magos ruddal meg egy kis almával? Lehetséges, hogy komoly és személyes okoból itt kéne hagynom, de ha ez teljesen megoldhatatlan valószínűleg viszem magammal, csak a 100x50 es ketrecet nem tudom vinni, ezért a hordójába lenne addig. Arany hörcsög, kézhez van szoktatva, ki lehet engedi futkározni az ágyra ha több oldalról figyelnek rá, szóval 2 éjszaka kibírná kerék nélkül. 2 éves.
2020. nov. 28. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

En nem mernem. Mi van, ha tul sokat eszik, megfullad, vagy a tul sok kaja beleszorul a pofijaba, es ez lesz a veszte? A gyumolcs meg megrohad, ha nem eszi meg. Nem tudom, hogy mekkora a hordozoja, de egy sokkal kisebb helyen lehet nem erezne jol magat, ezeknek a pici allatoknak a stressz is megart.

Bizd ra a szomszedra, valaki csak tud vigyazni ra.

2020. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából a hordozója is egy ketrec, csak a kereke nem fér bele. A szomszédok mind olyanok, hogs nem bíznék rájuk állatot, látom hogy tárják kikötve a kutyájuk az udvarba. Amibe vinném 51x39x20 cm méretű.
2020. nov. 28. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott lehetne. A hörcsög raktároz, nem úgy mint pl. egy kutya. Ha túl sok kaját adsz neki, eldugja a pofazacsijába majd elviszi a helyére.

Az én legelső hörimnél csodálkoztam, mennyit eszik. Aztán takarításnál megtaláltam az összes kaját a kis házában.

Szóval ha jó sokat adsz neki (nem egy tálat), szerintem nem lesz gond. :)

2020. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Vegulis az talan nem olyan durvan picike, valoszinuleg kibirna benne. Azert en mondjuk meg mindig korbekerdeznek, nincs esetleg egy ismeros, barat, akarki, aki napi egyszer ra tudna nezni?
2020. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van egy pici házikó az udvarban. Ha azt kitakarítom, viszwk egy radiátor az jó szerintetek? Ahhoz adnék kulcsot valakinek, és előre kiraknám adagokban a kaját. Ilyen 22 fokot tudnék max csinálni benne, de itt a házban sincs több
2020. nov. 29. 00:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már hagytam otthon törpehörcsögöt két éjszakára, semmi gond nem volt. Egyik nap délben indultam, két éjszakát máshol töltöttem, a harmadik nap reggel jöttem vissza. Semmi baja nem lett. Indulás előtt kapott friss vizet önitatóba, kaját rendesen, de amúgy is raktároz. Gyümölcsöt viszont ne hagyj semmiképpen neki, mert az megrohad. Maximum répát, az csak megfonnyad, ha nem eszi meg. Ha történne vele valami, amiket írnak, pl. beszorul egy mag a foga közé (? ilyenről mondjuk nem is hallottam), az akkor is megtörténhet, amíg dolgozol vagy alszol, nem azon a plusz egy éjszakán múlik. Ami fontos, hogy ne rácsos legyen a kereke, mert abba beszorulhat a lába. Egy vagy két éjszakára, ahogy leírtam, egyedül lehet hagyni, de ennyi a maximum.
2020. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem rácsos a kerekete természetesen :) a kis házban amit leírtam ia csak úgy tudnám itthagyni, hogy max kétszer néznek rá, szóval ahogy az utolsó írta mag közbe is ragdhat a fogába (ami eddig nem történt)
2020. nov. 29. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is van hörcsögünk, hidd el nem lesz semmi baja, ha otthagyod 2 éjszakára. Ha több kaját raksz be neki, akkor se eszi meg mindet, hanem elraktározza. Amit az #1 írt az elég beteges féltés már. Amúgy paprikát vagy mandarint rakhatsz be neki. Ha van itatója akkor még azt sem szükséges. Mi pufi rízst is szoktunk neki adni azt nagyon szereti. A kajarúddal meg több napig elbabrál.
2020. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma reggel 5kor hagytam ott végül muszáj volt egyedül. Bio magos rudat meg egy teli kistál magot tettem oda meg 2-2 szelet uborkát-répát.

Kitakarítottam kapott friss vizet. Szerintem észre se fogja venni, hogy nem vagyok ott. Hétfőn este 8 körül érek haza, megírom minden oké volt e

2020. dec. 5. 23:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz gáz nyugi. 😀
2020. dec. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!