Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem lesz gond a tengerimalacna...

Nem lesz gond a tengerimalacnak 1 hét egyedüllét?

Figyelt kérdés
Olaszországba megyünk nyaralni egy hétre és ez alatt egy ismerős fogja gondozni a 7 és fél éves malacunkat. Egy nap egyszer jönnek és csak akkor kap uborkát/répát, egyébként van táp, víz, széna neki. Nyáron minden du. kint szokot lenni a kertbe órákra. Nem fogja nagyon megviselni az egyedüllét? Elég öreg és néha voltak ilyen fejrángásos rohamai, amik, ha kivettük elmúltak. Ez nagyon ritkán van, havonta de inkább még ritkábban és nem tudom, hogy ez elmúlna-e magától és mi van ha nincs ott senki. Szóval totál idegroncs vagyok, hogy ilyen soká egyedül lesz.
2010. aug. 12. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vesztek mellé egy azonos nemű társat?
2010. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a tengerimalac el van egyedül is, ha rendesen kap kaját és vizet. Egy hét nem olyan nagy idő. Nem hiszem, hogy a rohamai a levegőtől múltak volna el, ha mást nem csináltatok vele.

Ha nagyon aggódsz, nem megoldható hogy az ismerősötök elvigye magával haza?

2010. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszerűbb lenne ha az ismerőshöz elvinnétek a ketrecet sztem, lenne mozgás körülötte.
2010. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy vesstük ki h nem a kertbe hanem simogatni az ölünkbe. Sajna nincs mód hozzájuk vinni a malacot.

Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 12. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!