Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlanátok?...

Milyen kisállatot ajánlanátok? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

a páromnak szeretnék szülinapjára egy kisállatot venni.Mert hamarosan hazamegyek(Németországban él)tőle, és hónapokig nem is találkozunk.Gondoltam h ne legyen egyedül, kap egy kis kedvencet.De nem kutyát,macskát mert kb 10 órát dolgozik naponta.

Mindegy, h növényevő vagy mindenevő-e, kaját tud biztosítani neki. a lényeg h kibirja az egyedüllétet, és szükség esetén a 10 órás vonatutat.

Várom a javaslatokat.


2010. aug. 13. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hörcsög, tengerimalac, teknősbéka.
2010. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen állat nincs, max. a hörcsög, ha párban tartja. de minden állattal foglalkozni kell, kivéve a halak, de azt nem tudja szállítani...
2010. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Esténként tudna vele foglakozni, néhány órát.
2010. aug. 13. 01:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen aranyhörcsög! Egész nap alszik, csak este kel fel, és beéri kevés foglalkozással is. Lehet szállítani, kis helyen elfér. És ami a lényeg, hogy hörcsögből CSAK egyet lehet tartani egy ketrecben, mert nem viselik el a fajtársukat, verekedni fognak, meg is ölhetik egymást!

Tengerimalacot ne, mert a malacok társas állatok, és minimum kettő kell belőle, elég sok helyet igényelnek, és viszonylag intenzív törődést.

Úgyhogy szerintem a hörcsög lenne a megfelelő választás.

2010. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amúgy meg látom nektek a hörcsög nem egyenrangú élőlény a többivel.
2010. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy felelőtlenség olyannak ajándék állatot adni, aki szinte semmit sem tud az állatról, de a kérdező biztos utána fog nézni a választott állatnak és elmond mindent róla a párjának! Amúgy én is hörcsögöt ajánlanék, mert éjszakai állat :)
2010. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nME VESZEKEDNI AKAROK CSAK SZERINTEM EZT EGY NORMÁLIS EMBER NEM IS GONDOLNÁ. (bocsi nagy betű) Amugy neg majd zavarja a párját hogy éjszaka mocorog és kib*ssza az utcára... Volt olyan aki kölcsön adta egy ismijének a hörijét és az 2 napra rá meghalt a magányban. a 09:27-es
2010. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet. határokon állatorvosi papírokkal engednek csak át állatot, akár hörcsög, akár más.

Ajándékba nem szabad állatot venni.

Napi 10 órát dolgozik, nem lesz kedve utána egy ... hörcsögöt piszkerálni.

2010. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindent elolvastam a tengerimalacról, hörcsögről,és a degukról is.

Nem ugy ajándékoznék, h nem tud róla, régóta mondogatja, h szeretne,biztos hogy gondozná, szeretgetné.

De ha ezeknek a kisállatoknak is kellenek papirok h haza tudjam vinni, akkor inkább mégsem veszek.persze ha beteg lenne elvinnénk orvoshoz.

2010. aug. 13. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:
hörcsög
2010. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!