Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek ketrec vagy terrárium?

Hörcsögnek ketrec vagy terrárium?

Figyelt kérdés

Van két dzsungáriai törpehörcsögöm, az idősebbik 2 éves elmúlt, a fiatalabbik pedig most 1 éves.

Az idősebbnek ketrece van viszont a fiatalabb jelenleg egy terráriumban él, sok helyen olvastam ezt is, azt is viszont szeretnék kicsit hozzáértőbb véleményt kapni arról hogy megérné - e venni egy ketrecet inkább a terrárium helyett.

Válaszokat előre is köszi mindenkinek :)



2020. dec. 27. 10:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Nemtudom miért kell lepontozni, mikor hasznosat és igazat írok :)
2020. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Terrárium, egyértelműen. Ha akasz valamit, csak benyúlsz, ellenben a keteccel, ahol vagy az egész rácsos témát le kell emelni, ami által felboríthatsz dolgokat, ha van emelet az egész emeletet rendezheted újra, vagy egy kis ajtócskán keresztül kell nyúlkálnod, aztán meg ügyelni rá hogy biztosan jól becsukd
2020. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Végül ketrec mellett döntöttünk, hiszen a másik két hörcsögöm is ketrecben lakik🙂
2020. dec. 28. 19:57
 14/19 A kérdező kommentje:
Ja igen mert ketrec vásárlás mellett kaptam egy harmadik hörit is, imádom őket :)
2020. dec. 28. 19:59
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Máskor légyszi ne vásárolj állatot kereskedésben :(

[link]

2020. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Szörnyű ilyeneket olvasni.. Köszönöm a linket, sok új információt tudtam most meg. Sajnos én is azt gondoltam esdig hogy életet mentettem a másik két hörcsögömmel is, viszont jobban belegondolva ez tényleg nem igaz.

Szerencsére az enyéim nem mondhatóak sem túl félénknek sem túl agresszívnak, igaz a fiú hörcsög kicsit harapósabb, nem tudom hogy ez természetszerű - e, a lány hörcsögök közül az idősebb viszont teljesen szelíd, kezes, simán eszik a kezemben is.

A fiatalabbik viszont még csak ma érkezett úgyhogy még eléggé szokatlan neki, ezért nem volt még alkalmam megtudni hogy ő milyen. Remélhetőleg olyan mint “nővére”.

Mindenesetre ezek után inkább keresek majd egy normális tenyésztőt mert embertelen hogy miket tesznek meg a vásárlók háta mögött.

2020. dec. 28. 22:47
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként érdemes szétnézni a Hörcsögmentés többi posztja között is, sok új, hasznos infót megtudhatsz :) Nem tudom a kereskedésben mennyire értett az eladó a hörihez :/


Plusz ha van kedved csatlakozz a Hörcsög imádok csoportba, ez is tök jó közösség :)

2020. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azt emelném ki, hogy összesen csak 2 tenyésztő van az országban:


Pezsi - Budapest - szíriai aranyhörcsög

Smallsteps - Tatabánya - dzsungáriai törpehörcsög


Aki más néven fut, és tenyésztőnek mondja magát, az hazudik. Ők sajnos igazából szaporítók, tőlük nem szabad állatot venni. :/

2020. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utána nézek, köszi az infót! :)
2020. dec. 29. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!