Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúltartáshoz tippek?

Nyúltartáshoz tippek?

Figyelt kérdés

Minden jöhet, megnéztem pár videót, meg utánaolvastam, de hátha van még olyan dolog amit fontos tudnom.

Érdemes beoltatni? Mennyi répát ehet? Stb.



2021. ápr. 1. 09:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Létre helyett pedig ketrec, csak mindig átírja😒😒
2021. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

A nyusziknak végtelen sok szénát kell kapniuk, én minden nap adok neki valami kis zöldséget/gyümit plusz este, reggel kevés megfelelő mennyiségü tápot. Fontos! Hogy a nyuszik 3/4 hónapos korukig nem kaphatnak se gyümölcsöt se zöldséget és tápból is csak a kölyök változatot kaphatja. Rakj a ketrecébe pár játékot is hogy el tudja foglalni magát. Arra is ügyelj hogy napi 3/4 órát kint tudjon szabadon szaladgálni a házban és ne tartsd bezárva! Az enyém egész nap kint van és nagyon boldog így. Oltani persze kell, de elég ilyen fél éves korától. Ivartalanítani sem árt hogy például ha lány akkor a méh rák ne forduljon elő. Répát én általában hetente 1/2-őt adok hogy ne hízzon meg mert az alma és répa hízlaló! Ezen kívűl a kábeleket próbáld olyan helyre rakni ahol nem tudja megrágni mert az nagyon veszélyes, ha pedig vannak növényeid keresd fel hogy mérgezőek-e ha igen próbáld magasra rakni őket ahol nem éri el. Ha még van kérdésed azt ide nyugodtan! Remélem ezzel tudtam segíteni és a nyuszidnak boldog élete lesz. :)

2021. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!