Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha hörcsög van a szobámba...

Ha hörcsög van a szobámba éjszaka koccos nyitvahagyni az ablakot szellőztetés céljából? Nagy esélye van hogy megfázik tőle?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Nálam ilyenkor nyáron éjjel-nappal nyitva van az ablak és semmi bajuk. (mivel meleg van és ha fáznának akkor is be tudnak bújni a házukba)

Télen viszont szigorúan tilos, mert nem mindegy hogy 25 fokról hűl le -5-re vagy 25-ről 20ra...

2010. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

koccos ??????!! ezt se hallottam még ..... :D

Amúgy sztem, nem, nem "koccos" nyitva hagyni ;)

2010. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Télen még kevésbé tud lehűlni a szoba, mint nyáron, mert olyankor megy a fűtés, és ha csak egyetlen fokot csökken a hőmérséklet, már elkezdi nyomni a meleget. Még sosem hallottam nyitott ablaknál megfagyott hörcsögről. Mellesleg a hörcsög egy bizonyos hőmérséklet alatt téli álmot alszik, baja nem lesz a hidegtől.
2010. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem koccos, de azért nem árt nyergézni! A hörcsög eléggé érzékeny a pupujkára.
2010. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi az a koccos? necces?
2010. aug. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koccos=necces,cinkes,gáz

sok helyen olvastam hogy érzékeny a huzatra és nemtudom hogy a nyitott ablaknál mennyire állna fenn a huzat veszélye

köszönöm a válaszokat

2010. aug. 23. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is éjjel-nappal nyitva van az ablak és semmi baja :D

14/l

2010. aug. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!