Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kis rágcsálót szeretne a...

Kis rágcsálót szeretne a lányom (9 éves), nem tudja eldönteni, milyet, mind tetszik neki; ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Nem a tartásukra vagyok kíváncsi, kioktatásra sem, magyarázkodni sem fogok semiről, más téma merül fel, jelentem.
2021. máj. 20. 12:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
31%

Aranyhörcsög kezesebb mint a törpe.


Nem kell felvenni a trollok ahogy írnak, ha eleve készülsz rájuk, ignorálod és kész.

2021. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is 21! Igazad van, ők lelki sérültek.
2021. máj. 23. 10:50
 23/32 anonim ***** válasza:
85%
Malacka beszerzéséhez ha szabad, ajánlom a Magyar Tengerimalac-Védő Közhasznú Egyesületet ha nem akartok kereskedésből venni a rizikók miatt.
2021. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
23! Szuper! Pont keressük, honnan legyenek. Mindenképpen védelmit szerettünk volna. Linked esetleg ha be tudnál illeszteni. Köszönjük.
2021. máj. 23. 14:26
 25/32 anonim ***** válasza:
85%

Persze :) [link]

A gazdikereső malacok rész az oldal megújulása óta nálam nem működik de facebookon is fent vannak [link] ott pedig szoktak róluk posztolni, illetve ha örökbefogadással keresitek őket biztos hogy tájékoztatnak kik a megfelelő malacok számotokra, csórik épp ki se látnak a malacokból szóval el tudom képzelni hogy az oldal heggesztése épp nem fér bele már :)

2021. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%
Malackákat ajánlok. Én 8 évesen kaptam őket anno, az első suliév végére. 8 évet éltek. A kezdetektől én csináltam mindent velük. Reggel-este enni, inni adtam nekik, 2 naponta kitakarítottam a helyüket, minden délután kiengedtem őket a szobába és foglalkoztam velük, majd zöldséggel csaltam vissza őket. Éjjel aludtak. Nagyon cukik voltak, főleg popcornozás közben 🥰
2021. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm!
2021. máj. 23. 16:41
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisebbik fiamnak két tengerije van. Megtanulta gondozni és tisztelni őket.
2021. máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Tengerimalaccal szerintem ne kezdjetek. Azt hinnéd, kicsi állat, elég a jó táp, sok szeretet.

De az igazság az, hogy annyira sérült mára a genetikájuk, hogy a legtöbbször állandó dokihoz járást igényelnek, és nem kis pénz. Csak egy általános kivizsgálás 6000 forint.

Imádon őket, gyerek korom óta tartok, de csakis nagyon elhívatott, lelkiismeretes embereknek ajánlanám.

Példának okáért, most tenyésztőtől vettem malackát, kapásból beteg volt a szeme. Kezeltem, de tovább is gyulladt, elmentem állatorvoshoz, megvizsgálta, megfestette a szemét, adott élősködő elleni cseppet. Ez volt 11ezer. Felírt 3 gyogyszert, azok együtt 12ezer. vissza kell mennem spec szemészhez, a vizsgálat díja 12ezer plusz kitudja még mennyi, az akkor derül ki h megvizsgálta.

Kezelés nélkül hamar elmennek.

Annyit szaporították őket, ilyen lett a genetikájuk.


Nem egy könnyű álltka sajnos, pedig imádnivalóak. Mindig is voltak és lesznek is malackáim, de én oda meg vissza vagyok tökük, és nem fáj százezreket költenem rájuk. De nem mindenki van így ezzel.

2021. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Vigyázz 29es a kedves kérdező mindjárt jelent. 🤣 Leírta, hogy ezek nem érdeklik, oedig full hasznos az ilyen komment.
2021. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!