Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim talpfekélye nem...

A nyuszim talpfekélye nem múlik el 2 hónapja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van plüss pokróca, azon üldögél egész nap, tisztán van tartva s kifutó és az alom is. Nincs elhízva, van mászókája, nagy helye, tud mozogni és mozog is. Széna van mindig előtte, napi 2x kap kevés tápot, friss zöldséget, gyümölcsöt.

2 hónapja vettem észre, hogy nincs szőr a tappancsán, nem sebes, de látszik a rózsaszín bőr és láttam rajta, hogy fájt is neki. Az állatorvos tanácsára Betadinoztam, és Neogranormonoztam naponta. Nagyon lassan mintha javult is volna picit, akkor abbahagytam a napi kezelést és most megint rosszabb. Időnként látom, hogy rágja a szőrt a lábfején is, de ott nem sebes. Nem látok semmiféle bőrproblémát, élősködőt a bőrén. Ezen kívül egészségesnek, jókedvűnek tűnik. Próbáltam kötni is a talpát, de mindig legfeljebb fél órán belül lerágja a kötést.

Valaki nem tudja, hogy mi lehet a baj, mit próbáljak vagy hova menjek? Nagyon aggódom.


Bármiféle válaszért, véleményért nagyon hálás volnék!


2021. máj. 23. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Orvos. Vidd orvoshoz!
2021. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Exo állatorvos vidd kérlek. Merre laksz?
2021. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

[link]

Itt nagyon sok hasznos tanácsot és segítséget kapsz.

2021. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vittem, és ennyit tudott mondani, amit írtam. Azt mondta, hogy ezzel kapcsolatban más sem fog tudni többet mondani, mert ez egy teljesen egyszerűen kezelhető probléma. Csak nekem nem sikerül. :(
2021. máj. 23. 18:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. 3-as, köszönöm, ebben a csoportban benne vagyok, csak először itt próbálkoztam, de lehet, hogy megpróbálom ott is.
2021. máj. 23. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan, Bp.-en laksz. Ezer orvos van ott. Vidd masikhoz.
2021. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kék lukács krém, nekünk ezt javasolták és tényleg bevált
2021. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hidrogénperoxid


"Pezsegtesd" ki neki, majd kend be Tetran krémmel!


1...

2021. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Gyógyszertárban,3% hidrogén peroxid,avval ecseteld .
2021. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

9.-nek.


1.: Már írta a 8. aki ért hozzá. Ne lopd más válaszát!

2.: Nem ecsetelni kell vele, hanem ráönteni, de a legjobb, ha fecskendőből nyomja rá.

2021. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!