Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyusziknál a fiúkat vagy a...

A nyusziknál a fiúkat vagy a lányokat jobb együtt tartani?

Figyelt kérdés
A nyuszimama 9 kisnyuszit ellett és nevelt fel. De már többször összeverekedtek. Annyi helyem viszont nincs, hogy egyesével különrakjam őket. A fiúkat vagy a lányokat hagyjam együtt?
2010. aug. 26. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányokat! Jobban meg vannak! De azért verekednek össze mert, érzik a lányokat! ;)
2010. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fiúkat és lányokat is tarthatod együtt kb 3 hónapos korukig, míg nem ivarosodnak.

Utána a lányok a terültevédés miatt gyilkolják egynást, a fiúk a dominancia miatt.

Ivaros nyulakat együtt tartani veszélyes, legyen fiú, legyen lány.

2010. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az baj, mert már vannak kb. 3 hónaposak. De nem vagyok felkészülve 11 nyúl külön tartására.

Köszi a válaszokat.

2010. aug. 26. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor keress gazdát a kicsiknek, mielőtt nagyobb baj lesz. Ha jól értem, a szülők is együtt laknak, őket is szét kéne választani, vagy ivartalanítani a bakot.
2010. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem akarsz vérengzést, keress gazdit a kicsiknek.

Gondolom nem tenyésztő vagy.

A "nyúlgyártást" a szakértőkre kellene bízni, és legalább az egyik szülőt ivartalanítattni.

Én a nőstényt javaslom, mert könnyebben betegszenek meg méhgyulladásban, ahonnan sajnos nincs visszaút


Házi vagy törpenyulaid vannak?

2010. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!