Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A pezsi-t hol lehet elérni?

A pezsi-t hol lehet elérni?

Figyelt kérdés
Nos, mint tudjátok aranyhörim lessz és nem szabad kereskedésből ezért ajánlottátok őt és még jó párat ahol biztonságban el lehet hozni őket. Én a pezsi-re ráírtam messengeren, elmondtam az infókat meg pár kérdés. Ott kell elérni? (Még nem válaszoltak)

2021. júl. 5. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem, nem tudtuk.

De ki az az "ő"?

2021. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsánat. Úgy döntöttem az előző kérdéseim alapján hogy aranyhörcsögöm lessz. Pezsi-re gondoltam, ami egy facebook oldal akitől aranyhöriket lehet elhozni.
2021. júl. 6. 00:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Tessék, amúgy fent van az oldal linkje a Facebook oldalon, ott meg az elérhetőségek. Ha annyira gyors válasz kell, hívd fel telefonon.

2021. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pezsi mindig hamar válaszolt nekem. Lehet hogy dolga van. Legyél türelmes. Nekem is tőle van a hörim. Jó választás ez a tenyésztő. ☺️
2021. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. júl. 6. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!