Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Hogy tudnám elérni, hogy a tengerimalacom minél hamarabb beszokjon, megszeressen? Tegnap jött, egyedül van, szombaton hozunk neki társat!

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most hagyd egy ideig amíg megszokja az új helyét. Ne nyúzd mert csak stresszeli. Sőt ha jön az új ne engedd őket össze egyből, először találkozzanak semleges helyen idő kell nekik, hogy megnyugodjanak egy új helyen
2020. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idő és türelem. Ne zavard,ne stersszeld,ne piszkáld. És nehogy egyből összeengedjétek őket, külön-külön szépen figyelni kell őket(az pedig a másik hogy a betegségre utaló jeleket különösen kell figyelni,ahogy az élősködőket is).
2020. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, idő és türelem. Az eddigi válaszolóknak köszönöm a választ, de milyen kisebb gesztusokkal, vagy ajándékokkal tudnék jól összebarátkozni vele? Mit kell tennem, hogy a lehető legjobb legyen neki?
2020. szept. 24. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2.es vagyok. Sokat kell hozzájuk beszélni,hadd szokják a hangod. Az is segít ha pl hangosan olvasol nekik valamit(A haverom tanára Hamletet olvasott a törpenyulainak). Esetleg kézből etetés és lassú közeledés.
2020. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike! Örülök, hogy válaszoltál! A malackám még csak egy napja van nálunk, sajna még nem eszik a kezemből, és úgy se eszik, ha nézem. Egész nap a bunkerében van, alig eszik szénát és nem iszik semmit. Ez normális?
2020. szept. 24. 20:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám elérni, hogy igyon valamit? Az itatója be van kenve ubival, attól elvileg jobban iszik
2020. szept. 24. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2es és 4es vagyok. Szerintem inni biztosan iszik de ha biztosra akarsz menni ideiglenesen rakhatsz neki ki tálba is vizet. Egyébként az első pár napban teljesen normális hogy félős,ez minden állatnál így van,esetleg szénát rakthatsz pont az ajtaja elé hogy elérje. Sok sikert!
2020. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!