Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vihetem át a nyuszimat...

Hogyan vihetem át a nyuszimat a határon?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Holnap utazok Romániába és szeretném magammal vinni a törpenyuszimat.Jelenleg 3hónapos még nincsenek oltásai vagy hasonlók.Az érdekelne hogy valóban nem kell a nyuszinak semmi papir a határon?Mert ugy hallottam,hogy nekik nem kell útlevél és az oltás sem kötelező csak ajánlott.
2021. aug. 12. 11:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden normális válaszolonak a válszát,lazán át tudtam vinni és visszafelé is ugyan ugy,nem kérdeztek szerencsére semmit sem róla:)Akinek pedig egy törpe nyusziról ami kedvtelésből tartott állatka egyből a pörkölt jut az eszébe,őszintén sajnalom ,biztos nincs mit egyen ,ezért mindenben csak a kaját látja..
2021. szept. 17. 13:43
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Persze, mindent megeszünk ami levegőben van és nem helikopter, ami földön van és nem harckocsi, és ami vízben van és nem tengerealattjáró. 😂
2021. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A teleport lenne még jó a "pörkölt" kiváltására, de az meg még nem létezik.. Örülök, hogy segíthettem !
2021. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!