Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja a tengerimalac...

Mi lehet a baja a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

A feneke és a hasa alja sárga, pisis. Olyan mintha belefeküdne abba a forgácsba ahova piszkít. Tisztán tartom, 2 naponta takarítom a helyét.

Olyan furán is viselkedik... néha rángatja a fejét és olyan furán ül le. És olyan furán ugrál is... azt hittem popcorn ugrálás, de kételkedek benne. Pár napja csinálja ezt.


2010. szept. 4. 09:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szia! az enyémnek is pisis a feneke, és a szőre meg fehér úgyhogy jól megfogja, én nemrég fürdettem meg, élvezte is, nem hiszem hogy ez baj lenne...
2010. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. De mitől lehet ez? A lányom malaca egyébként. Nekem is volt anno, tök ugyan ilyen. :) Az ő nem csinált ilyet és tök fura, hogy ez meg ilyeneket csinál... :(
2010. szept. 4. 09:36
 3/16 anonim ***** válasza:
A fejrángatás, meg az ugrálás atkától is lehet. Fürdesd meg, ha nem lesz jobb, akkor vidd majd állatorvoshoz.
2010. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Milyen az atka? Átbolhásztam,nem láttam élősködőt?
2010. szept. 4. 09:58
 5/16 anonim válasza:
mikor ugrál olyan mint 1 bika? és közbe rángatózik? az enyém ezt csináltam mielőtt meghalt.. az enyém már nem is evett..
2010. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A miénk is ugrált, aztán még évekig élt:)
2010. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én fülatkára gondoltam, a fejrázás miatt, nézz bele a fülébe is, valószínűleg látnád, ha lenne benne valami.
2010. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem mindig csinálja.

Már arra is gondoltam, hogy egyedül van? Reggel elmegyünk és délután megyünk haza.

Tegnap este tök olyan volt mintha panaszkodott volna.

Most megfürdetem. Biztos nem tetszik majd neki.

2010. szept. 4. 10:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Hmm, hát ezek mind lehetnek igen....de én egyből arra gondoltam,hogy bánatos és unatkozik egyedül.

Az enyém dettó ilyen volt,mielőtt megvettem neki a másik csajszit.

Pont olyanok mint az emberek, mert ha unatkoznak és magányosan tengődnek"elhanyagolják magukat" és depressziósak lesznek=(

Vegyél neki egy kislánypárt, hidd el meg fog változni és boldogságában fog ugrálni=)

2010. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Elvileg kislány... :P

Amúgy honnan tudom? Milyen ivarszerve van?

2010. szept. 4. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!