Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet vele, baja van?...

Mi lehet vele, baja van? (hörcsög)

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan vesz levegőt nagyon.nagyon, két hörim van, és látom, hogy az ggyik normálisan vesz levegőt a másik, pedig sokkal gyorsabban. Mi lehet a baja? kérlek segíts!
2010. szept. 4. 12:25
1 2 3 4 5
 1/45 Gerbilgirl ***** válasza:

Szia!


Nem lehet, hogy valamit megevett és megakadt a torkán?

Ha tudod vidd el egy állatorvoshoz, minnél hamarab.

2010. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Nem hinném, és köszönöm a vválaszt, de még várok továbbiakat! :)
2010. szept. 4. 12:31
 3/45 A kérdező kommentje:
Egyébként meg már 2 napja csinálja.
2010. szept. 4. 12:31
 4/45 A kérdező kommentje:
Akkor csak nem akadt meg ha 2 napja csinálja, nem?
2010. szept. 4. 12:34
 5/45 anonim ***** válasza:
szia,vedd őket külön egymástól,és adj neki vizet/lédús gyümölcsöt, nézd meg hogy a pofazacskóját nem e tömte nagyon tele , ha igen akkor valamivel kikell piszkálni belőle(nem mindet,majd azt te látod h kb mennyi kell), nekem volt olyan h úgy teletömte a pofazacskóját h nem bírt semmit se csinálni,azóta nem rakok elé mindig annyit enni,csak inkább töbszöt keveset...
2010. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Külön vannak választva, de a vizet nemigazán isszák, de megpróbálom. A pofazacskóját, ő nem szokta annyira teletömni. (csak egy kicsit,nem vészes)
2010. szept. 4. 12:37
 7/45 anonim ***** válasza:

nekem 2 hörim fulladásban hallt meg .


(mikor ettek, akkor fogtam meg őket, és félrenyeltek, és pár perc alatt meghaltak :( )

remélem nem valami megakadt a torkán, ami nem teljesen zárta el a levegőt.

2010. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
szoktak ini a hörik is vizet, vcsőrös itatóban is adhatsz nekik. tálkákba is, de az nem annyira jó, mert belehordják a piszkot+ fel is borulhat
2010. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

akkor nem tudom :S

de ha a vizet nem nagyon issza , akkor valami lédúsabb gyümölccsel próbálkozz, mondjuk enyémek nem igazán eszik a gyümölcsöt :S

de amúgy a levegő szedés mellet van még valami? vagy ugyanúgy futkorászik a kerékbe,meg szaladgál?

2010. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Először is NAGYON sajnálom a Höridet! Nekem is haltak már meg SAJNOS!! Másodszor, ezek szerint nem akadhatott meg semmi, mert neki ez már több mint 2 napja van, talán 3is.
2010. szept. 4. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!