Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet vele, baja van?...

Mi lehet vele, baja van? (hörcsög)

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan vesz levegőt nagyon.nagyon, két hörim van, és látom, hogy az ggyik normálisan vesz levegőt a másik, pedig sokkal gyorsabban. Mi lehet a baja? kérlek segíts!
2010. szept. 4. 12:25
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
majd írd már meg légyszi,hogy mit mondott a doki!
2010. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Ezt természetesen kérnetek se kell ha megjöttünk ma a dokitól, első dolgom, hogy feljövök és megírom :) 3 kor nyit 4-re megyünk oda kb 5 órakkor hozok infót, és remélem jót !! biztos vagyok benne, hogy meg gyógyul!! :)
2010. szept. 8. 15:27
 43/45 A kérdező kommentje:
Elvittük a dokihoz, adott neki erősítő szurit és kiderült, hogy egy nagyon csúnya tüdőgyulladása van :( , de én még így is biztos vagyok abban, hogy túléli. A doki azt mondta, hogy ne bízzuk elmagunkat és visszük hozzá minden nap.
2010. szept. 8. 18:43
 44/45 A kérdező kommentje:
Meghalt, de utóljára elmondtam neki a legnagyobb titkom (fiú ügy)és megbeszéltem vele. Nagyon szerettük őt, mint most is, ő már fent van a menyben. Van még egy hörcsögöm, ő ennek a kis drágának a testvére. Külünben még a höri nevét nem is mondtam: 2 neve volt mind2 nek volt eredete az első a barni volt, mivel barna színű volt, a második pedig a bajni, mivel ő egy igazi bajnok volt!!
2010. szept. 8. 19:02
 45/45 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy 1 hónappal ezelőtt pont ezt álmodtam, hogy meghal, és amikor kicsik voltak Barni mindíg megverte a kicsi hörcsögöt. Örömmel fogok rágondolni és nem szomorúsággal! Köszönöm mindenki támogatását!
2010. szept. 8. 19:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!