Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet vele, baja van?...

Mi lehet vele, baja van? (hörcsög)

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan vesz levegőt nagyon.nagyon, két hörim van, és látom, hogy az ggyik normálisan vesz levegőt a másik, pedig sokkal gyorsabban. Mi lehet a baja? kérlek segíts!
2010. szept. 4. 12:25
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Hát beteg, valami baja van ez biztos. Elvisszük a dokihoz ha nem javul, de csak hétfőn, mivel vasárnap nincs nyitva.Csak gyümölcsöt adok neki reszelve, kivéve a banánt azt nem kell reszelni, most adok neki egy kis reszelt sajtot, aztán meg gyümölcsöt. Remélem megaszi.
2010. szept. 5. 09:06
 32/45 A kérdező kommentje:
Szerintem, holnap el kell vinni a dokihoz. Elég gyenge szegénykém, adtam neki: Banánk, reszelt sajtot és reszelt répát. Mindegyikből evett, de nem túl sokat, de azért amit evett az is valami. Tudom, hogy megfog gyógyulni, bízom benne és nagyon köszönöm a segítségeteket
2010. szept. 5. 09:20
 33/45 anonim ***** válasza:
10000% hogy megfog gyógyulni,csak mindig legyen előtte : víz és lédús gyümölcs ! És időnként nézz rá,beszélj hozzá egy picit :)
2010. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgyvan, hogy neki megvan csinálva az ágya, nagyon szépen megcsinálta, még tegnap és ő onan nem akar kimozdulni, csak vécére, én azt csnálom, hogya amikor látom, hogy mozgólódik egyböl elétolom a kaját, mindíg mást mivel ő eldobálja ha nem kell neki. Mint már mondtam vizet egyáltalán nem isznak, pedig szoktunk próbálkozni, lehet ez azért van, mert nagyon sok gyümölcsöt kapnak. Mindíg van nekik_ alma, répa, banán és néha saláta azért van ritkán sali, mert azt permetezik és a permetet nem lehet leszedni igazán róla és a doki mondta, hogy csak ritkán lehet nekik adni, Nekünk van egy orvosunk akihez, visszüszük a kicsikéket. Már a nyáron sajnos el kellet vinni az egyiket, mert lent volt a földön, és amikor Anya bejött elütötte szegényt és agyrázkódása lett, de meg gyógyult, és vígan rohangászik :) bocsánat, hogy ennyit írtam
2010. szept. 5. 10:29
 35/45 A kérdező kommentje:
Szerintetek vegyem ki és bújtassam oda egy kicsit? azt nagyon szereti
2010. szept. 5. 10:30
 36/45 A kérdező kommentje:
Van egy kis gond, szegénykém kicsit hideg, Apa azt mondta, hogy ne nyólja hozzá, mert lehet, hogy téli álmot alszik, és így próbálja átvészelni a betegséget. Holnap tuti doki
2010. szept. 5. 11:09
 37/45 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már sokszor hörcsögöm és az egyik úgy halt meg,hogy hideg volt, nem akarlak megijeszteni,de ez is megtörténhet.
2010. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

sztem ha téli álom miatt hülne le, akkor nem zihált volna...


mi lett vele?

2010. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
mi van a hörivel?
2010. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Elnézést, de mostanában nem voltam internet közelbe. Nem váltzott, sokat pihen, a dokinál még nem voltunk. Holnap elmegyünk, mert nem igazán kap folyadékot és még kiszárad.
2010. szept. 7. 18:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!