Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem sajnálja az egeret?

Miért nem sajnálja az egeret?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez elég szomorú téma lesz. Ma reggel derült ki hogy egér van a házba. Pontosan a kanapé mögött. És apukám mérget tett ki neki amit aztán nem evett meg és ma este kihúzták a kanapét és amikor kijött seprűvel meg felmosóval agyon csapták. Szegény amilyen gyorsan tudott csak menekült. Próbáltam apa és a tesóm elé állni hogy az egeret ne tudják elkapni de aztán az egér beszaladt a kanapé alá és ott már nem tudtam neki segíteni. Nagyon sajnálom hogy nem tudtam mit tenni. Egy műanyag dobozba is kivihettük volna de ők agyon akarták csapni. És egyikőjük se sajnálja a dolgot még lelkiismeret furdalásuk sincs. Hát megöltek egy állatot. És minthogyha misem történt volna utána mentek a dolgukra. Tesómmal beszéltem hogy nem sajnálja-e és hogy nem megy-e el gyónni de nemet mondott. Tudom hogy kártevő de olyan aranyos volt. És olyan pici.😔

2022. jan. 21. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gyónni egy egér miatt?🤣 Mondom te vagy gyerek vagy, vagy Pán Péter szindrómád van.
2022. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!