Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy DEGU régóta egyedül él...

Ha egy DEGU régóta egyedül él lehet párt tenni hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány degum,aki már majdnem egy éve pár nélkül él,de én sajnos elmentem főiskolára és őt nem hozhattam magammal. Nagyon magányosnak látom, szeretnék neki egy párt, lehetőleg fiút. Szerintetek még el tudná fogadni az új párját,vagy már túl régóta él egyedül?Nem akarom,hogy az új fiú bántsa őt.
2010. szept. 9. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, de valószínűleg nem lesz zökkenőmentes a dolog. Mindenképpen szükséged lesz egy pót ketrecre az összeszoktatáshoz, mert nem biztos, hogy egyből be tudod őket rakni egy ketrecbe, sőt.
2010. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon nehéz lesz. Sajnos a verekedést nem tudod elkerülni.

De nagyon olvas utána a szaporodásnak is. Mert ha előbb nem is veszel, akkor biztos szükséged lesz még egy ketrecre ha kis deguk születnek. Így mindenki épp bőrrel megússza, és hogy az anyuka ne legyen rögtön túl terhelve (könnyen előfordulhat)...

2010. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!