Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek a mókusokról?

Mi a véleményetek a mókusokról?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Félek, mi lesz, ha elébük löknek.
2022. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
megesznek tuti
2022. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én kifejezetten szeretem, a baráti körből meg még senki nem kóstolta
2022. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten nem szeretem őket, köcsög kis patkányok, akik képesek fára mászni és befalni a védtelen tojásokat. Tudom, ez a természet rendje, de ettől függetlenül álnok teremtésnek tartom.
2022. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szépek
2022. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Etológusként sem tudok mit kezdeni az ilyen kérdésekkel. Milyen vélemény kellene, hogy legyen? Ugyanolyan rágcsáló, mint az egér is, meg a többi.
2022. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Jó fej állatkák:


Egyszer láttam a kicsiket bújócskázni a fán.


Úgy rohangáltak meg ugráltak az ágak közt, fel-le a törzsön, hogy egészen röhejes volt.


Ráadásul nagyon szépnek tartom őket.

2022. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mókusok kedves, játékos, hangulatos kis állatkák, de nem lehet bennük megbizni. Ha lakásban tartod, készülj fel rá, ha veszélyt éreznek, nagyn agresszivek lesznek. Karmolásokkal, harapásokkal védik meg magukat, még a simogatástol is. Ösz beálltakor rengeteg almot és rágni valót, élelmet halmoznak fel, téli tartalékként. Egy üdülőben annyira elszaporodtak, hogy a város központjában is szaladgálnak a járókelők sem zavarják őket. A gyerekek két dióhéjat összeütögetve odacsalogaják, és agy kabátot rájuk dobva megfogják őket.
2022. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!