Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aggodalomra ad okot, hogy két...

Aggodalomra ad okot, hogy két tengerimalacom fogyott pár grammot ezen a héten? (Lennt a heti súlyukról vezetett táblázat.)

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanúgy esznek,mint eddig. A kedvük jó és élénkek. Kisebb "viták " viszont vannak a négy malacka közt. Leginkább csak három malacka csípkedi a negyediket. Mind a négyen lányok. Eddig nem volt köztük ilyen pár másodperces csipkelődés sem.



2022. jún. 11. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan 7 meg 4 gramm különbség miatt képes vagy aggódni? Röhej!
2022. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, hogy ne marják ki a gyengét.

amúgy a fogyás lehet a párolgás miatt is. Lehet süt rájuk a nap néha vagy befülled a lakás.

2022. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy légyszi különbségnek írd, ne külömbségnek a táblázatban
2022. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, képes vagyok, mivel úgy tudom, hogy 10g fogyás már betegség jele is lehet. Aggódtam, hogy ez a kezdete. Viszont orvoshoz feleslegesen futni nem szeretnék. Persze,ha kell, gondolkodás nélkül viszem őket. Még mielőtt ebbe is belekötnél.


2-es: Köszönöm, megnyugtattál. Mindenképp figyelni fogok, hogy ne fajuljon a dolog el köztük. Esetleg megtudnád mondani, hogy mikortól különítsem el? Vagy tehetek valamit, hogy újra rend legyen? Mindennap időjárástól függően vagy bennti vagy kinnti kifutóban vannak. Szinte csak estére kerülnek be a ketrecbe.

2022. jún. 11. 18:16
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as: Igen,tudom, hogy el lett írva. A táblázatot nem én készítettem.
2022. jún. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!