Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Óriási bajban vagyok. Eljöttün...

Óriási bajban vagyok. Eljöttünk 1 hétre nyaralni, otthagytunk egy lakáskulcsot a családban, de nem működik nekik, nem tudnak bejutni, pedig 2 törpehöri várja a napi kaját.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hisec ajtónk van, a pótkulcsot adtam oda, eddig gond nélkül működött belülről.

2022. júl. 28. 11:37
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
90%
Lakatos.
2022. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
84%
Ha fontos a hörcsög, hazautazol. Ha nem, nyaralsz tovább.
2022. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
25%

Hívjanak tűzoltót, ők könnyedén betudnak jutni az ablakon és esetleg belülről kitudják nyitni az ajtót a kulcsal.


(Csak egy ötlet, nem kérek olyat, hogy ilyenel ne fárasszuk őket. Minden tiszteltem övéké.)

2022. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
93%
Milyen messzire utaztatok? Én simán haza ugranék a kulcsot rendbe tenni. Nyilván ha csak nem a világ túl felére utaztam.
2022. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hol nyaralsz, de én biztos h egyből hazaindulnék. Nem is kérdés.
2022. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi ételt raktál be neki? Van elég vize? Mennyire valószínű hogy felforrósodik a lakás? Pl az elsőn laktok vagy a 10.en?
2022. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
83%

"gond nélkül működött belülről"

És kívülről?

Nem tudom, ez amolyanféle szívás. Nagyon sajnálom. Nem tudom én mit csinálnék olyan helyzetben. Azt ajánlom hogy máskor a 2 hörit vidd át a rokonokhoz, ne ok jöjjenek hozzátok, mert akkor ez is történhet.

2022. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
96%

Ha belföldön vagyok, akkor valaki utazzon haza.

Esetleg lakatost hívhattok.


Illetve nem tudom hogy állnak a hörcsögeitek raktározott magvakkal. Ha van nekik jó nagy adag, akkor talán nem lesz gond a kajával. Illetve, ha önitatótok van, akkor maximum nem lesz friss vizük. Nem egészséges, de külföldről nem lehet csak úgy hazaugrani, és a lakatos se biztos, hogy tud másnapra menni. Ha a raktáruk nem mostanában volt ürítve, és olyan itatójuk van, akkor bele nem fognak halni, hogy pár napig nincs friss zöldség, meg kukac.

2022. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Kívülről nem próbáltuk a kulcsot, senki nem gondolta, hogy ha belülről működik, kívül nem. Külön ketrecben vannak, indulás előtt tettem vizet, magokat, zöldségeket, de nyilván nem 1 hétre. Krétán vagyunk...
2022. júl. 28. 11:49
 10/58 anonim válasza:
10%
Kibírnak néhány napot. Nemsokára az lesz óriási baj, hogy te magad mit egyél..
2022. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!