Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetséges valahol kisállatren...

Lehetséges valahol kisállatrendezvényeken túl random időpontokban sünit simogatni?

Figyelt kérdés
Főleg Budapesten belül érdekelne. Sajnos a Budapesti Állatkertben nem tudtak érdemben segíteni, az ottani simogatóban csak kecske és bárány van elég régóta.

2022. aug. 20. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zoo Cafè. Ott ha jól tudom, van süni. Nézd meg a honlapjukat
2022. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg volt az oka miért nem segítettek érdemben. Mert a sün nem arra való, hogy bárki simogassa.
2022. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kiegészítésképpen: A dolog egy picit speciális.

Látássérült vagyok és szerettem volna egyfajta "képet" kapni róla és ez jelen esetben csak tapintás útján működik.

Nem akartam beírni a főcímbe, mert a korábbi tapasztalataim alapján egyből átment volna a válasz szekció "ez kamu" ill. "ha látássérült vagy, akkor hogyan tudsz ide írni" jellegűvé, de ezeknek a megvitatására szintén van itt releváns kérdés nagyon frappáns válaszokkal. :)


Természetesen nem dögönyözni szeretném/szerettem volna, csak tudomást szerezni róla hogy miként lehet elképzelni, ezek szerint erről lemaradok. :)

2022. aug. 20. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valakid aki a kezedbe ad egyet? Nálunk vannak hónapok, pedig városban élek, amikor minden nap látok egyet legalább.
2022. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam de sajnos Pest forgalmas szakaszain ritkán mászkálnak. :) Azért örültem volna, ha van egy ilyen hely, mert valószínűleg ott hozzá van szoktatva az emberek közelségéhez és nem (legalábbis jóval kevesebb eséllyel) fogja támadásnak venni ha simogatják.
2022. aug. 21. 01:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben ha egyszer Vácon jársz keresek neked egyet, szezonban 🙃
2022. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ismerősöd,akinek van otthon fehérhasú törpesün? Az szelíd. A vad meg is haraphat! Gondolom,nem akarsz egy sorozat veszettség elleni oltást felvenni...
2022. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A zoo caféban sztem van. De az előzővel egyetértek
2022. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!