Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a nyuszimmal?

Mit csináljak a nyuszimmal?

Figyelt kérdés

Ki szeretném engedni, mert egész nap a ketrecében van. Az a baj hogy ivaros, és percenként nyom 5 bogyót, a pisiről nem is beszélve. Nyáron ki tudtam vinni, de most hideg van, nem szeretném hogy megfázzon vagy bármi baja legyen. Az orvos mesélte hogy ő pelenkát adott a nyuszijára, mi is rendeltünk. Addig valaki tud ajánlani valamit, hogy szerencsétlen ne unja szét magát, tudjon mozogni egy kicsit?

(légyszi segítséget írjatok, mert csak azt kérem)



2022. szept. 27. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp ivartalanítsátok, mindenki érdeke.


Amúgy meg, engedd ki, majd összeszedegeted a boyókat a pisit meg feltörlöd. Én is azt szoktam csinálni. Ha nagyon zavar akkor kerítsetek el neki egy részt ahol szabadon mozoghat, így nem az egész szobát bogyózza tele. Tehetsz be neki oda játékokat, meg kis bújókát.


Ki semmi esetre se vidd.

2022. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Végre valaki,aki belegondol abba,hogy mekkora àllatkínzàs ketrecben tartani egy àllatot.

Mintha mi emberek,egy szobàba lennénk bezàrva,kapsz ennit innit aztàn kész.

Gondoljunk csak vissza a covidra,hogy mennyire rossz volt bezàrva lenni.

Valaki pedig egész életre ketrecbe zàrja az àllatàt sajnos :(


Becsülendő,hogy Te foglalkozol azzal,hogy ne csak a ketrecben senyvedjen egész nap a nyuszid.

Ivartalanítàst javaslom,egészségileg is jobb lesz később a nyuszinak. :)

2022. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze így van.Miért kéne bezárni egész napra a nyuszikát?Nekem is van 3 a kertben és ha nem esik az eső akkor reggeltől estig kinn játszanak.Ha esik és nem engedhetem ki őket akkor teljesen be vannak indulva hogy mennének ki.

Elkerített kis részük van ahol szabadon mozoghatnak.Bennti nyuszinak is kell elkerített rész ahol ellehet és ne vidd ki mert nem ehhez van szokva,enyémek más tészta mert ők kinntiek és nem fáznak meg emiatt illetve ki van bélelve a házuk nehogy meghűljenek.

2022. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknál nagyon egyetértek. Első és harmadik mindent leírt
2022. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A pelenka nem vált be, lerugdosta magáról... Viszont 1 hete ivartalanítottuk, nem viselte jól. Az orvosok azt mondták teljesen máshogy reagált mint a többi nyuszi. Mostmár azért eszik-iszik reméljük továbbra is minden rendben lesz. Ha felépült akkor már szaladgálhat mindenfele🫶🏻
2023. jan. 3. 22:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítőkész választ!😊
2023. jan. 3. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Orulok,hogy az ivartalanitast valasztottad es annak is hogy nemsokara szaladgalhat ossze vissza a nyuszid 🐇😊
2023. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!