Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! El van törve a hörcsögöm...

SOS! El van törve a hörcsögöm lába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
SOS!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 30. 16:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. szept. 30. 18:24
 12/18 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy le van bénulva. Sajnos a höri annyira beltenyésztett, hogy hihetetlen, és előfordulnak ilyen esetek. Az állatok viszont okosak, szerintem nem véletlenül ölte meg anyuci a tesókat.
2010. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elvitted Dokihoz?Mit mondott?Hogy van?
2010. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a lába érzéketlen. Ha eltörik akkor néha az iodegek is sérülnek... igen ez is lehet ... a kutyámnál iylen volt =(
2010. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg nem érzi mert simán fut a kerekében és a gömbjében is. Még nem vittem el dokihoz mert anya szerint fölösleges és drága. Ha lenne rá pénzem én vinném el. Menyiért nézi meg?
2010. okt. 1. 16:01
 16/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok anyukadnak! Ez aztán a felelős állattartás! :( Fogj egy telefonkönyvet vagy itt a neten keress egy allatorvost és hívd fel. Mondd el mit látsz a kisallaton. Lehet az mondja vidd el es megnezi ingyen ha megmondod, hogy nincs pénzed. Egy próbát megér.
2010. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

1000-2000ft körül lehet csak...

mégiscsak egy hörcsögről beszélünk...

2010. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nekem ingyen nézte meg az állatorvos a hörcsögöm amikor kivolt hullva szinte az összes szőre meg olyan genny volt a szeme h nemis látszódott ... mondjuk lehet kellet volna fizetni de én illedelmesen megköszöntem és elhúztam a csíkot
2010. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!