Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt lehet elaltatni?

Bogi90 kérdése:

Hörcsögöt lehet elaltatni?

Figyelt kérdés
Lehet kegyetlenül hangzik,sőt biztos...mikor megvettem a hörcsögöm kb egy éve,hát ugye semmi baja nem volt,éldegélt szépen.2-3 hónapra rá a szeménél,és a szájánál kijött ilyen hólyag féle.Elvittük állítorvoshoz,ő azt mondta PAPILOMA vírus.Vagy elvégez egy kisebb beavatkozást,vagy elmúlik magától.Anyum és az állatorvos aztmondta hogy vaszeg elmúlik,de addig ne nagyon nyúlkáljak hozzá.A hólyagok egyre csak nőttek,egyre több helyre,és mostmár szegényke televan vele,van ami ki is sebesedett,csontsovány pedig rendesen etetem,adok neki zöldséget is meg fogkoptatót,nagyon csúnyán néz ki :( Az egyik szemét már ki se tudja nyitni a hólyagtól,a másikra valszeg megvakult,mert eddig szép piros volt most meg fehér.Látszik szegénykén hogy csak szenved,rossz így ránézni.Ha elviszem állatorvoshoz eltudják altatni?
2010. okt. 3. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már semmi esélye a gyógyulásra akkor igen biztos bár ilyen kis állatot nem is nagyon szoktak műtéti úton kezelni mert kevés az esélye, h magához tér az altatásból.

Sajnálom őt de ha tényleg csak szendved vidd el őt és altattasd el.

Nekem egyszer mikor gyerk voltam volt egy tengerimalacom aki az eledelből valószínü egy kavicsot evett meg elzárodott neki bent valami és megmütötték, az altatásból magához tért de a reggelt már nem élte meg:(

2010. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, el tudják altatni.

Vidd el állatorvoshoz, ne szenvedjen a kis jószág:(

2010. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján már holnap vidd el elaltatni, szegény csak szenved! :(
2010. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na történt valami azóta?
2010. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hörim, daganatos lett és mindkét hátsó lába lebénult. Feszt tépkedte magát, ekkor döntöttünk úgy, hogy segítünk rajta. Anyu vitte be az állatorvoshoz, én nem bírtam volna ki, így is két napig csak bőgtem utánna.


Szóval megcsinálják.


Sajnálom!

2010. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatorvoshoz és majd ő meg mondja mit kell tenni. Sajnálom nagyon a höridet! :(((
2010. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!