Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet egyedül tartani tengerim...

Lehet egyedül tartani tengerimalacot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 20:05
 1/4 anonim válasza:
persze :)
2010. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éppenséggel lehet, de jobban szeret társaságban lenni. Foglalkozz vele sokat!
2010. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tengerimalcot eppen nem lehet egyedul tartani, szuksege van a fajtarsaira. egyedul csak szenved.ha egy allatkat szeretnel, tarts inkabb horcsogot, az csak parzaskor igenyli a tarsasagot.
2010. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az első röfimet egyedül tartottam, de a nap legnagyobb részét vele töltöttem, sose volt egyedül. Meg azért elvittem olyan emberekhez akiknek szintén volt malackájuk és ott barátkozhattak. Szerintem is inkább együtt tarts malackákat vagy ha csak egyet szeretnél akkor legyél vele sokat, ápolgasd, szeretgesd és járj el vele olyanokhoz ahol vannak még malackák és biztonsággal összeengedheted őket. Itt nem állatkertre gondolok hanem barátokra, malacka tartókra) Szóval tarthatod egyedül, de ha beüt a krach és nem tudsz eleget foglalkozni vele akkor magányos lesz és az senkinek sem jó. Talán úgy még hajlamosabb a betegségekre. Jó röfizést))
2010. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!