Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi ideig lehet egyedül...

Mennyi ideig lehet egyedül hagyni, az árván maradt tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor felébredtem, láttam, hogy a két fiú tengerimalacaim közül az egyik már nem él... Az árván maradt fiúcskám keresi, füttyög és állandóan bebújik a házba, ahol utoljára látta... Mikor érdemes neki új társat venni, hogy ne legyen nagy trauma neki a magány és az új társ?
2011. márc. 5. 09:10
 1/4 anonim válasza:
Szerintem olyan 1-2 max 3 napig amíg van vize és az ennivalóból is többet adj neki..(:
2011. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ó bocsi félreértelmeztem ..

Hát szerintem,ne keress hozzá új társat,mert nemismerik egymást és cska verekednének.Ezért szerintem tovább bírná ha egyedül lenne..:)

2011. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi baj, utólag jöttem rá, hogy hülyén tettem fel a kérdést...

A párja, aki elpusztult, később jött hozzánk és nem bántották egymást. Alapvető hierarchia megvolt, hisz mindig az idősebb a dominánsabb. Csak nem tudom, mennyire viselné meg, ha egy új társat kapna a régi helyett :(

2011. márc. 5. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
pár héten belül,egy 4-5 hónapos fiút
2011. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!