Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szoktátok vágni/vágatni a...

Szoktátok vágni/vágatni a nyuszitok karmát? (törpenyúl)

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, állatorvos vágja kb. 3 havonta. Én is megpróbáltam otthon de nagyon tiltakozott meg féltem is hogy rossz helyen vágom le neki ezért jobbnak láttam ha orvos vágja.
2010. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, arra kell figyelni, hogy ahol már rózsaszín a körme azt nem szabad levágni, mert az fáj neki. De amúgy le kell vágni időnként, különben kényelmetlen neki.
2010. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi éppen a napokban vágtuk neki, de sikerült megint belevágnom szegény karmába, pedig nem a rózsaszín érnél vágtam, de tettünk rá betadint, és nem volt belőle gond. Nagyon utálja, így ilyenkor adunk neki valami levelet, hogy addig rágcsálja.
2010. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden nyuszi utálja a karomvágást,az enyémek szinte halálra rémülnek,attól félek,hogy sokkot kapnak,mert a nyuszik könnyen kapnak sokkot az ijedségtől..
2010. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor elviszem levágatni, mert már nagyon szúr, és visszafelé nő... vagy olyan fura...
2010. okt. 11. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
22:21 vagyok,vidd el levágatni a nyuszkó karmát,nekem az a tapasztalatom,ha az állatorvos vágja nekik,akkor nagyon gyorsan megvan,még megijedni is alig van idejük.Ha viszont mi fogjuk le őket otthon,akkor nagyon bestresszelnek,és mi is,vágtunk már bele az élő részbe,és az nagyon fáj nekik,meg nagyon vérzik is,pedig óvatosan csináltuk.Már előre félek Én is,amikor látom,hogy már megint nagy a karmuk,és kezd visszakunkorodni,az a baj náluk,hogy bele is nőhet visszafelé a húsba.
2010. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!