Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a probléma? Az...

Mi lehet a probléma? Az egyik tengerimalacom (az idősebb) mostanság elkezdett harapni.. Akárhányszor próbálnám simizni vagy óvatosan hozzáérni, odakap. De nem is akárhogy.. Tudom h a hasuknál lábuknál nem szeretik a simit de ha csak közelítek akk is

Figyelt kérdés
Régebben nem volt ilyen. 2 éves egyébként.

2023. szept. 25. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi vizsgálatot javaslok első sorban.
2023. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit és hogyan változott a súlya az elmúlt 2 hónapban? Egzotikus állatokhoz értő orvoshoz kellene fordulni.
2023. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen egészségügyi problema okozhat ilyet a malackáknál? :( Erre nem is gondoltam.. Ugye nem beteg?
2023. szept. 25. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahól lehet fáj neki?
2023. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as bármilyen fájdalom.

Ez lehet fog, tályog, görcs, akár daganat (hímeknél gyakori)

2023. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából fájdalma nem hiszem hogy lenne mert amúgy jól elvannak, játszanak, esznek, minden okés csak olyan kis agresszív lett és nem értem miért
2023. szept. 25. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A tengerimalac egy tünetrejtő zsákmányállat. Ha már láthatóan fáj neki valami akkor óriási a baj. Szóval arra ne apellálj hogy egyelőre nem látszik hogy fájna neki. Attól még lehetnek fájdalmai. A súlyával mi a helyzet? Arra a kérdésemre nem válaszoltál.
2023. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A súlya nem változott
2023. szept. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!