Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van kb 8 honapja 2 tengerimala...

Van kb 8 honapja 2 tengerimalacom, viszont mostanaban az allergia jeleit eszleltem (kaparo torok, piros bor ha hosszan hozzam er). Vki tudgyja hogyan lehet az allaergiat csillapitani? Nem akarok roluk megvallni de ilyen allargiaval sem(csak akkor let

Figyelt kérdés
Amikor a makacok jottek

febr. 1. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem változott valami a tartásukban? Mármint 8 hónap alatt nem volt bajod, aztán hirtelen allergiás leszel rájuk. Mármint elképzelhető, csak én elsősorban olyasmire gondolnék, mint új alom, új típusú széna, vagy valami amivel a malacok huzamosabb ideig érintkeznek és a bundájukhoz tapadhat (pl. forgács vagy széna por). Vagy van más ismert allergiád?


Egyébként vannak tünetenyhítő gyógyszerek, de erről szerintem az orvosodat kellene megkérdezned.

febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tartásuk nm változott allargi szeritem folyamatosan alakult ki, mas allargiam nincs (biztos rajuk vagyuk mivel amikor a nyakmhoz bujik szinte rogton piros lesz es piros)

:((((((

febr. 1. 18:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat rogton piros lesz es viszket de nagyon
febr. 1. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Létezik allergia gyógyszer.

De azt hiszem előtte kell egy allergia tesztet végezni és az eredmény alapján írnak rá gyógyszert, ami enyhíti a tüneteket.

Egy ismerősöm befogadott egy cicát az utcáról, nagyon megszerette, de észrevette, hogy egy ideje állandóan be van dugulva az orra, piros pöttyös kiütések jelentek meg ott, ahol a cicával érintkezik(keze, mellkasa, nyaka leginkább, amikor ugye simogatja, ölelgeti).

Nem volt hajlandó megválni tőle, írtak neki gyógyszert.

febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oke koszi:)
febr. 3. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne terheld magad a gyógyszerekkel. Nagyon megterheli a szervezetet. Ajándékozd el a malacokat.
febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Inkab birom amig birom rudom nm a legjobb megoldas de nm akarom olyan jelyre kuldeni oket ahol esetleg tobbet piszkaljak oket kisebb helyuk lenne es nm megfelelien takaritanak oket
febr. 28. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Az allergia nem veszélytelen dolog. Nézz utána.
febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oke:( lenyeg h nekik jo legyen
febr. 29. 07:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Szüleid mit szólnak hogy feláldozod magad 2 tengerimalacért?
febr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!