Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek bűnnek számít az...

Szerintetek bűnnek számít az erdőben levadászni egy mókust ha pörköltet csinálok belőle? Tisztelem az erdőt és annak élőlényeit csak a túlélő képességeimet fejleszteném.

Figyelt kérdés

febr. 2. 18:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy a mókus védett állat. És amúgy van rengeteg másik állat ami nem védett, könnyebben elejthető és jóval nagyobb számban fellelhető mint a mókus. Pl: mezei pocok invázió volt tavaly, miért nem azokat akarod megenni ?
febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ,hogy a mókusok védettek azt hittem sok van belőlük. kössz ,hogy szóltál, a mezei pocok ehető? Amúgy csak szólok ,hogy egyszeri alkalomról lenne szó, nem akarom bántani őket.
febr. 2. 18:43
 3/61 anonim ***** válasza:
100%
Egy mókus védett, eszmei értéke 25ezer Ft. Ne vadászd, főleg ha tiszteled az erdőt.
febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
88%

Miért pont mókust, pockot akarsz ennyi? Hol élsz, erdőben? Ott nincs Tesco a környéken, hogy csirkét, sertést, stb. vegyél?

Egyél inkább bogarakat, csigákat, de hagyd békén a mókusokat.

febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
79%
Jav. ....pockot akarsz enni?
febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 Szervizmérnök úr ***** válasza:
99%

"Amúgy csak szólok ,hogy egyszeri alkalomról lenne szó, nem akarom bántani őket."

Nem is feltételeztem, hogy gonosz ember lennél.

A medve sem gonosz, ha csak egyszer esz meg. Többszöri alkalom már határeset lenne.

febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő sok húsa van egy mókusnak, jókora adag pörköltet főzhetnél belőle. Bár mint írták is védett, aki szereti a természetet nem öl mókust, akinek van egy kis szíve, nem bánt egy olyan kis cuki állatot, mint amilyen a mókus. Ja és nem olyan egyszerű levadászni sem
febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
Azzal akarod fejleszteni a túlélő képességeidet, hogy főzöl egy pörköltet?? Ha a pár napra kiköltözöl valami nagyvadakkal, medvékkel teli erdőbe, kaja meg víz nélkül, azzal esetleg...
febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

Attól még ,hogy valaki szereti a természetet, nem helytelen megölni egy állatot TISZTELETTEl. Régen mit ettek az emberek a vadonban vagy most alaskában? Amerikában sokan esznek mókus pörköltet csak mondom...

Nem tudom kik válaszolnak erre a kérdésre valószínüleg városi libsi puhányok. Meg ilyen kapzsi zsidók. De válaszolhatnának igazi férfiak is....

febr. 2. 19:06
 10/61 A kérdező kommentje:
9es úgy gondoltam egy nagyon alap felszereléssel, meg egy légpuskával.
febr. 2. 19:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!