Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek bűnnek számít az...

Szerintetek bűnnek számít az erdőben levadászni egy mókust ha pörköltet csinálok belőle? Tisztelem az erdőt és annak élőlényeit csak a túlélő képességeimet fejleszteném.

Figyelt kérdés

febr. 2. 18:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Csak magvakat? Meg tojásokat, madárfiókákat, rovarokat.
febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
Üregi nyulat csapdázni a lyukánál egyszerűbb és kiadósabb kaja is.
febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
Vagy egyél farkast mert azt elkapni férfiasabb mint a kis mókust!
febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
Egy jó csúzlival, ha gyakorlott is vagy célbalövéssel nem maradsz éhen,teljes csendben lelősz madarat, mókust, nyulat is és készülhet a pörkölt .
febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
41es látszik ,hogy nem tudod ki volt Ted max hallásból ismered, az elmondása szerint nyulat és mókust is evett, 43as ha a Román Kárpátokban vagy egy igazi rohadt nagy erdőben lennék nem sajnálnám mert ott rengetegen vannak, de itt hazánkban alig vannak ,sajnálom őket. Köszönöm a hasznos válaszokat!
febr. 13. 15:37
 46/61 anonim ***** válasza:

Kérdező, értő olvasás..? A mókusokra írtam, hogy nem csak magvakat esznek - az állításod szerint -, hanem madártojásokat és madárfiókákat is akár.

(Való igaz, hogy nem tudom, ki az a Ted, de nem is érdekel..)

febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy jöhetnek 300an is én csak egyedül leszek...bármennyi ellen kiállok dédnagyapám Horthy seregében harcolt, az ősmagyar szittya vér elbánik az alattomos útonállókkal.
febr. 13. 16:45
 48/61 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ne okoskodj menj kapálni
febr. 13. 16:46
 49/61 anonim ***** válasza:
jó, de mihez kell a cigaretta?
febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
kiégetni a sebeket
febr. 13. 17:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!