Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek bűnnek számít az...

Szerintetek bűnnek számít az erdőben levadászni egy mókust ha pörköltet csinálok belőle? Tisztelem az erdőt és annak élőlényeit csak a túlélő képességeimet fejleszteném.

Figyelt kérdés

febr. 2. 18:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Egész végig figyeltek, becsaltak az erdő mélyére és egy rohadt nagy mókussal találtam magam szembe, a túlélési ösztöneim nem csaltak az életemre tört. De egy jól irányzott modulattal leterítettem a földre, de megharapta az ujjam. Miután elbántam vele, nem tudtam merre kell hazamenni a sebem elfertőződött közben egy elszorításos amputációt kellett végrehajtanom ami sikerrel járt. Ezután elkezdtem egy fél óráig 180 fokos irányba gyalogolni és kitaláltam, nagyon rossz állapotban voltam, elájultam pont amikor megláttam 2 románt. Ezután bevittek a kórházba ahol 1 órát lábadoztam és kaptam infúziót. Soha nem megyek többet erdőbe, ez lesz a könyvem címe amit elkezdtem írni. Rajongóknak akár dedikálva is. De csak nyugalom, nyugalom nem kell tolakodni. Jut bőven mindenkinek mondjuk nem biztos, túl jó a könyv amit írok amilyen zseniális író vagyok háát nem tudom... Mindjárt berendelek előre 5 darabot csak magamnak.
febr. 4. 20:27
 32/61 anonim ***** válasza:
Hagyjuk a rizsát, milyen volt a pörkölt?
febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nagyon finom volt. Repetát nem kérek, tele vagyok. Nagyon kedvesek! :)
febr. 4. 20:57
 34/61 anonim ***** válasza:
Te teljesen bolond vagy.
febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:
Nem, csak egy megnemértett tehetség
febr. 4. 21:41
 36/61 anonim ***** válasza:
A trolltársaiddal nem találkoztál, akik rádfolyatták a fülzsírjukat és sikítva hánytak a teherautóra?
febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
Esernyőfarkú Maja.
febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
Nézd, most így törvényeket nem nézve. Tényleg meg akarsz enni egy olyan állatot ami a vadonban élt, a jóég tudja milyen parazitái, betegségei vannak/voltak, miket evett?
febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
A túlélés az első, Ted Kaczinsky szerinted mit evett? Mókusoknak nem igen lehetnek parazitái ugyanis sak magvakat eszik. Max a piszkos víztől.
febr. 11. 18:19
 40/61 A kérdező kommentje:
csak*, esznek*
febr. 11. 18:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!