Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fogja bántani a szemét?

Nem fogja bántani a szemét?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a szobámban a tapéta ilyen pink-lila színű, és eléggé rikító.

Ilyen színű rajta a virág-minta:

[link]

És az lenne a kérdésem, hogy ettől a rikító színtől a hörcsögöm nem fog megijedni?

Muszáj a szobámban tartanom.

Köszönöm a válaszokat! 13/L


2010. okt. 24. 11:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

Köszi! VAnnak olyan nevek amelyek neked nem tetszenek?

Köszi! Szia! :)

2010. nov. 3. 19:58
 32/69 anonim ***** válasza:

Szia,az én véleményem szerint:


Lány-höri nevek:

Csillag TETSZIK

Pille TETSZIK

Gyönyör NEM TETSZIK

Jázmin NEM TETSZIK

Hella TETSZIK

Pitypang TETSZIK

Szépszi NEM TETSZIK

Ari NEM TETSZIK

Minnie (Minni) TETSZIK

Kikki NEM TETSZIK

Anasztázia NEM TETSZIK

Finci NEM TETSZIK

Roxi TETSZIK

Koko NEM TETSZIK

Pille TETSZIK


Fiú-höri nevek:

Miki NEM TETSZIK

Foxi TETSZIK

Jojo TETSZIK

Szemi NEM TETSZIK

Snoopy (Sznuppi) TETSZIK

Emmet NEM TETSZIK

Pufi TETSZIK

Lufi TETSZIK

Gufi NEM TETSZIK


Fiú- és Lány-höri nevek:

Puding TETSZIK

Szotyi NEM TETSZIK

Dönci TETSZIK

Csöpi NEM TETSZIK

Süti TETSZIK

Picúr TETSZIK

höri TETSZIK


Hát,szerintem :-)

2010. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:

Szia! Te vagy az csak változott a százalékod?

Ha igen akkor nagyon köszi!

ha nem akkor is!

2010. nov. 4. 09:50
 34/69 A kérdező kommentje:

Ja jó Te vagy az!

Köszike! :)

Még nem tudom, hogy mi lesz a neve.

Te sem szereted az emberi neveket?

2010. nov. 4. 09:52
 35/69 A kérdező kommentje:

Szia! Remélem itt vagy!Van egy jó hírem:MA kaptam meg a hörit! Most éppen alszik.Cambell törpehörcsög. VAn egy csík a hátán olyan aranyos :)

Még nem tudtam megfogni, de nem is szeretném.Most bent van a helyén és szunyókál.:) Nem tudom, hogy fiú vagy lány-e, majd ha kézhez szokott megpróbálom beazonosítani. :)

Nagyon boldog vagyok! neve még nincs még nem találtam rá illőt. Már minden játékát kipróbálta, bár a mókuskerékben nem ment csak kívűl próbálkozik. :P

Nagyon pajkos, rohangált futkorászott.

Hárman voltak egy dobozban a másik kettő sima barna ő volt egyedül csíkoska. Beraktam az ujjam, és ő két lábra állt :)

Alig tudtam választani a 3 közül.Már kapott répát, ízlik neki. A magkeverékből a kukoricát, és a szotyit eszi.

Már tisztálkodott :) Rendezte a helyét. Nagyon aranyos :)

Már most imádom.Olyan aranyos gombszemei vannak. :D

Nagyon édes. Nem tudom lehet, hogy cukor lesz a neve .

Szia! Írj vissza mindenképpen. :)

2010. nov. 4. 18:36
 36/69 anonim ***** válasza:

Szia én vagyok!Hogy könnyebb legyen beazonosítanod,Tünde vagyok!

Jajj,úgy örülök a kis Hörcsögödnek,Cukornak.Ha még pici,akkor lehet Cukorka is:-)

Ugye a hörcsögök sokat veszekednek,jól tettétek hogy csak egyet vettetek.Én nem tudtam és így két lányt vettem,aztán persze összevesztek,és azóta külön laknak.

Nagyon jól érzi akkor magát Nálad,és ha gyakran simogatod,kirakod játszani, futkározni,akkor egyáltalán nem fog harapni.Az enyéimek sem harapnak.Volt előtte más állatod már?Tesód is gondolom imádja az új jövevényt!Szia!

2010. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:

Szia! Megbeszéltük itthon, Bogyó lesz a neve.

Igen nagyon aranyos imádom. Tegnap 6 órára értünk haza vele.Beraktam a helyére és evett utána meg elaludt.Hajnali 2-kor ébredt fel.Aztán reggel 8 körül már újra aludt.

Sajna ma ki kell lakoltatnom szegényt, mert tegnap még nem érkezett meg a jó minőségű alom+ a macskaalom.

Igen jó, hogy csak egyet vettünk.

Kérdésem: VAn egy kis seb a szeme alatt.Nem vérzik, de olyan 2-3 mm körüli.

Súlyos a baj? VAgy ne aggódjak? Nem gennyes neki.

A boltban 3-an voltak együtt lehet, hogy összeverekedtek?

Amikor felé nyúlok nem ijed meg, két lábra áll és megszaglássza a kezem. Még nem mertem megfogni.Hátha fél.

Igen van/volt más állatom.

Volt: Egy kutya: Snoopy( 9 éves koromban halt meg)

Cicám: Hógolyó ( elszökött, meglőtték(Megműtötték 2-szer))

Cica: Hercegnő: elszökött

Hörcsög: Hörcs, Pörcs (7 évesen kaptam, 3 évig élt, csomó volt a hasába emiatt halt meg)

VAn: kutyám : Déna( dobi-roti keverék 5 éves)

Cicám: Áfonya( Hercegnő testvére)


A bátyám csak ma reggel tudta meg, hogy megkaptam.Hát nagyon mérges volt, Ő nem nagyon szereti a szobában lakó állatokat.

A nővérem kisfia ( 1,5 éves) imádja nézni.

Persze nem engedjük neki megfogni.Képes volt ma reggel 15 percen keresztül a terrárium előtt állni, és sikítozni.

Köszi, hogy írtál! szia!

2010. nov. 5. 12:06
 38/69 A kérdező kommentje:

Szia!

Lenne egy kérdésem: Hogyan szoktassam kézhez a hörit? Ha benyúlok hozzá akkor nem harap, elfogadja úgy a kaját, hogy én fogom. De nem engedi magát megfogni.Hogyan csináljam?

És mennyi ideig tart?( a szoktatás)

Hogyan kell megfogni helyesen a hörit?( a tarkóján a bőrt, vagy a hasa alatt összefogjuk a kezünkkel?)

Köszi, hogy írsz! Szia!Szép napot!

2010. nov. 6. 07:07
 39/69 anonim ***** válasza:

Szia,Tünde vagyok.

Nagyon aranyos neve lett Bogyó Hörinek!

Remélem már jobban van a szeme alatt a kis seb!Biztos pofozkodtak a hörik az állatkereskedésben,és akkor sérülhetett meg.Kis langyos kamilla teával ha bekened,azzal nem árthatsz,de akkor is hamar meg fog gyógyulni,ha nem csinálsz semmit.Jó sok állatod van (volt),irigyellek, mert én nem családi házban lakom.

Remélem Bátyád is már megkedvelte Bogyót!

Hát a kézhez szoktatáshoz türelem kell.Én az elején kesztyűt használtam ha megfogtam,el-el szaladt de tudtam ha nem teszem nem ismer majd meg.Persze pár napot várni kell,mert Bogyónak új még a hely,meg kell szoknia Titeket stb.Beszélj hozzá rengeteget,etesd kézből, mint eddig.És meglátod hamarosan teljesen összebarátkoztok,nem fog már félni.

Láttam egy kereskedésben,ahogy a tarkójánál volt egy Höri megfogva,mint a nyusziknál teszik.Hát,nem tetszett a látvány.Én a hasa alatt szoktam átfogni és megemelni.


Kellemes hétvégét!


Szia!

2010. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat!

Köszi, szerintem is aranyos név.

Hát még nem látok rajta sok javulást.Most olyan mint volt.:(

Megpróbálom a kamillát.

Igen, én is örülök, hogy ennyi állatom van(volt).Neked is biztos lesz még:)

Hát kezdi megszokni, hogy itt van Bogyó.Szeretni nem fogja( nincs oda az állatokért, csak a kutya)de hát az én szobámban van.:)Nem kell mindig bejönnie a szobámba :P

Nem harap és elfogadja kézből a kaját.

Bár eléggé válogat.Vettünk neki magkeveréket, nem mindent eszik meg belőle.

Normális, hogy sokat alszik?

Délelőtt(7-13): Alszik, enni kel csak fel

Délután(13-18):alszik, megint csak enni kel fel

Este(18-24):Alszik, eszik

Éjszaka(00-7):ébren van, de közben egy kicsit szundít

Ez rossz? Valahol azt olvastam, hogy délután ébren vannak.De Bogyó csak alszik egész délután :(. Pedig jó lenne látni futkározni.

A helyéről ki sem jön.Még a mókuskereket sem használja :(

3-4 hónapos.:)Igen mikor én vettem akkor nem így fogták meg hanem a hasa alatt:) Nekem sem tetszik ez, ha a tarkóján van megfogva a kisállat.



Neked is kellemes hétvégét!

Szia!

2010. nov. 7. 07:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!