Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fogja bántani a szemét?

Nem fogja bántani a szemét?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a szobámban a tapéta ilyen pink-lila színű, és eléggé rikító.

Ilyen színű rajta a virág-minta:

[link]

És az lenne a kérdésem, hogy ettől a rikító színtől a hörcsögöm nem fog megijedni?

Muszáj a szobámban tartanom.

Köszönöm a válaszokat! 13/L


2010. okt. 24. 11:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
Igen a sebe már nem olyan csúnya.Már gyógyulgat :D
2010. nov. 8. 16:20
 62/69 anonim ***** válasza:

Szia,Tünde vagyok!


Nem baj ha kislány,ha kisfiú,a lényeg hogy egészséges legyen!Örülök hogy gyógyulgat!

Barátnőid/Osztálytársaid látták már?Biztosan nagyon irigyelnek majd hogy ilyen cuki kisállatod van.


Szia!

2010. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen a két legjobb barátnőm már látta.Az egyik barátnőm is szeretne de a szülei nem engedik neki.

Ma nem megyek iskolába mert fáj a fülem( tegnap elfelejtettem sapkát vinni, és most zúg a fülem)

Úgyhogy nagyon rossz, megyünk fülészetre :(

Neked milyen etetője van a höriknek?

Csak mert Bogyó szokása az, hogy beletúr a kajába( kiszedi az összeset)és utána forgácsot szór rá.És már unom délután 2 óránként cserélni.

Ma reggel megharapott azt hitte, hogy van nálam kaja :D

Egy kicsit vérzett, de nem fájt nagyon.Egyre többet van ébren.Most reggel 6:30-kor már mászkált, este is 21:00-kor már fent volt.

Szia!

2010. nov. 9. 07:33
 64/69 anonim ***** válasza:

Szia,Tünde vagyok!


Jobbulást kívánok,remélem hamar rendbe jössz!

Az én hörcsögeim is belerakják a kajába a forgácsot.Úgylátszik, ők ilyenek:-)Ezt nem lehet kivédeni sehogy.Igen,azért kóstolta meg a kezed Bogyó,mert azt hitte kap valamilyen finomságot.De hát mindig nem ehetnek,mert elhíznak,aztán gurulnak,nem?:-)

Látod,mondtam hogy egyre többet lesz majd fent,ha megszokja a helyét.Persze sosem lesz olyan mint egy kutyus,mert éjszaka szeretnek a Hörik rosszalkodni,de többet fogod azért látni,mint most.


Szia!

2010. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltunk tegnap orvosnál középfülgyulladásom van és kezdődő arcüreggyulladásom is.Úgyhogy egész héten itthon leszek.

NA de ennyit rólam!

Bogyókám szétrágta a wc-papír gurigáját.Úgyhogy teszek be neki újat.A mókuskerék közelébe sem megy.

A Te hörcsögeid mennyi idő alatt fedezték fel(mentek benne) a mókuskereket?

Egyre többet van ébren( én is éjszaka, nem miatta csak annyira fáj a fülem,hogy nem tudok aludni), nappal is többször látom.

Szia!

2010. nov. 10. 07:48
 66/69 anonim ***** válasza:

Szia,Tünde vagyok!

A legfontosabb: jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!

Igen,a wc papírgurigát nagyon szeretik a hörcsögök,nagyon jó ötlet volt hogy tettél be Bogyónak.

Az én hörcsögeim aznap használták a mókuskereküket,de egy fórumban is rákérdeztek már arra,hogy a höri miért nem teker :-) ,és ezt válaszolta egy hozzáértő,idézem szó szerint:

"Lehet, hogy azért nem használja a mókuskereket mert még sosem látott, a szüleitől nem tanulta el. De lehet, hogy egy idő után rájon, mit kell vele csinálnia.. "

Majd ha meggyógyulsz,megpróbálhatnád Bogyókát Te magad beletenni párszor a kerékbe,és ráfog jönni mire való.Meglátod,utána majd ki sem tudod onnét majd szedni:-)


Szia!

2010. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi!

Már megpróbáltam beletenni, de nem tekert inkább míg én lassan pörgettem belekapaszkodott és felment vele a tetejéig :)

Remélem majd használni fogja.

Nagyon sokat eszik.:)

Köszi, szép napot!

Szia!

2010. nov. 11. 09:07
 68/69 anonim ***** válasza:

Szia,Tünde vagyok!

Hogy vagy?

Bogyó sebe meggyógyult?

Meglátod majd rájön a kerekezésre:-)

Az én hörcsögeim is különbözőek,egyik sokat eszik,a másik kevesebbet.Meg is van közöttük a különbség nagyságban,pedig szerintem testvérek.

Én raktam be az enyéimhez homokot,mert azt írják,hogy a törpehörcsögök szeretnek homokfürdőzni.Olyan aranyosak,ahogy hemperegnek benne,a hátukon fekszenek,a lábacskáik meg az égbe állnak közben:-)Ha befér Bogyóhoz,gondolkozz el rajta miután meggyógyltál.Itt írnak róla:

[link]

Legfeljebb kiveszed ha nem játszik benne.Minden hörcsög más,az egyik ilyen a másik olyan.Én sima madárhomokot használok,ilyet:

[link]

Bármilyen márkájú jó,és szoktam venni sima állatkereskedésben,meg Auchanba,Schleckerben is.

Hetente szoktam cserélni,higiénia szempontjából,meg ugye az egyik höri ott eszik,meg néha bele is kakil.:-)


Szia,kellemes hétvégét!

2010. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:

Szia!

tegnap átraktam Bogyót a ketrecébe( eddig terráriumban volt), nagyon élvezte, hogy van emelet.Vettem neki önitatót, nem is használja :)

Kapott tálat is mert eddig nem volt kifejezetten hörcsög tálam.

Ma szedek neki faágat beteszem hadd rágja.Tetszik neki a ketrec sokat szaladgál.

A kajáért is meg kell dolgozni mivel az emeleten van a tálja.

Ha lesz pénzem akkor karácsonyra kep tőlem egy kis házat.Mert ami most van neki nagyon pici, és régi.Remélem összegyűjtök annyit!

Az itató+tál nem volt drága( 1000-,)a házak olyan 1000-2000 között szeretnék venni neki.

Láttam hörcsög mászókát nagyon szép volt( 4500 Ft) de most nincs sok pénzem. Almot is kapott mókuskerék is van.Eddig egy régebbi volt, de a ketrecbe egy olyat tettem( enyém volt) ami felakasztható.Egész éjjel zörgött :P

Nagyon szeretem.

Már nem kakil le ha megfogom, bár még fél a kezemtől :(

A Te hörijeid hogy vannak?

Te hogy vagy?

Mesélhetsz a Hörcsögeidről! Szia! Szép napot!

2010. nov. 21. 08:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!